Kde skladovat nářadí? Ve sklepě, v garáži i na nástěnných tabulích

Praktické rady

Přidal jaryn, dne 25. 08. 2023,  0x

Kde skladovat nářadí? Ve sklepě, v garáži i na nástěnných tabulích

Nářadí patří do každé domácnosti a mělo by mít své místo, ať ho nemusíte hledat, když ho potřebujete. Známe možnosti, kde bude mít vaše nářadí své místo, i další tipy na jeho uskladnění.Kde skladovat nářadí?


Možnosti na skladování nářadí máme každý jiný. Skladovat nářadí je možné ale nejen v různých místnostech, využít můžete i různé vychytávky a závěsné systémy.

 

V kůlně


V rodinném domku či chalupě je často kůlna, do které se snadno vejde veškeré nářadí od šroubů až po pilu.

 

V garáži


Pokud máte garáž, tak máte vyhráno. V garáži se pravděpodobně najde mnoho možností, jak a kde nářadí skladovat třeba v samostatných skříních či policích na nářadí.

 

Ve sklepě


Další vděčnou místností nejen na skladování nářadí je sklep, který má téměř každý byt. Fantazii se meze nekladou, nářadí můžete skladovat na dveřích, využít můžete také různé police či bedny.

 

Ve skladovacích kontejnerech


Pokud nemáte možnost samostatné místnosti, ale máte stále dostatek prostoru, můžete si pořídit skladovací kontejnery, které jsou dostupné v různých velikostech. Můžete je mít umístěné na vlastním pozemku i v areálu poskytovatele.

 

Nástěnné tabule na nářadí


Existuje mnoho druhů nástěnných tabulí na nářadí s háčky, plastovými nádobami a dalšími vychytávkami. Na tabule tak můžete umístit takřka veškeré nářadí. Důležité je tabule správně upevnit.

 

Stropní závěsy na nářadí


Pořídit můžete také závěsné stropní systémy různých velikostí a možností, na které lze pak uložit nářadí. Opět je nutné závěsný systém správně upevnit.

 

Další tipy na skladování nářadí


Další důležitou otázkou je, jak nářadí skladovat. Nemusíte mít klíče seřazené od nejmenšího po největší, určitý řád si ale větší množství nářadí určitě zaslouží.

Větší nářadí, jako jsou různé pilky či kleště, můžete umístit na nástěnku nebo připevnit na háčky. Na menší součástky (šroubky, hřebíky a matky) si pořiďte nádobu, ve které je budete skladovat. Dobré je mít je rozdělené i podle velikosti, ať je nemusíte neustále lovit.
Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.