5 žhavých novinek pro rok 2018 a 2019

Technika a design

Přidal Anonym, dne 12. 09. 2017,  0x

5 žhavých novinek pro rok 2018 a 2019

Každým rokem se na trhu objeví nové a ještě úžasnější modely luxusních a sportovních aut, které jsme si do té doby dokázali těžko představit. Automobilový výrobci se usilovně snaží, aby se před jejich slavnostním uvedením nedostaly ven žádné tajné informace ani fotografie plánovaných novinek. Přesto tu a tam na veřejnosti uniknou slibné předzvěsti. Podívejte se na 5 plánovaných novinek pro rok 2018 a 2019.

Znovuzrozená Toyota Supra

Nová verze japonského supersporťáku Toyoty Supra, jehož předchůzdce přestal být vyráběn v roce 2002, by měla být představená již letos v říjnu na autosalonu v Tokiu. Nepůjde však o hotové auto, ale pouze o jeho designovou podobu, která by se měla v prodeji objevit až v roce 2018. Přesné detaily nejsou známé, říká se však, že nová Supra bude mít pouze 335 koní.

supra 1.jpgsupra 3.jpgsupra 2.jpg

Nová generace Z5 od BMW

S novinkou se chystá přijít také BMW a mělo by jít novou generaci sportovního vozu Z4. Nová Z5 bude postavena na stejné platformě jako Supra. Také v tomto případě jsou zvěsti velice mlhavé a neví se ani to, zda u nové generace bude například nabídnuta manuální převodovka.

Nová Supra pochází ze společné dílny automobilových výrobců Toyoty a BMW, kteří společně vyvíjí platformu a některé komponenty. Není divu, že oba modely si v některých ohledech budou velmi podobné, ne-li totožné. Supra i Z5 budou vyráběny v rakouské továrně ve městě Graz a nejvyšší modely budou vybaveny hybridním pohonem ze speciálu pro Le Mans.

z4 c.jpgz4 b.jpgz4 a.jpg

Chevrolet Corvette C8 - bude mít motor uprostřed?

U chystaného modelu Corvette C8 od americké automobilky Chevrolet kolují zvěsti o kompletní změně místa uložení pohonného ústrojí. Osmiválcový motor s rozvody OHV o výkonu 450 až 500 koní u modelu Corvette C8 by údajně měl být přemístěn doprostřed. Podle amerického magazínu Car and Driver by měla být nová C8 představena na autosalonu v Detroitu v lednu 2018.

corvette 2.jpgcorvette 3.jpgcorvette 1.jpg

Lexus LC500 - chystá se model LC-F?

Japonská automobilka Lexus popírá, že by pracovala na vývoji nového modelu LC500. Nedávné zvěsti však naznačují, že tomu tak opravdu je. Nový LC-F by údajně měl být poháněn čtyřlitrovým dvoumotorovým turbem V8 o výkonu 600 koní. Lexus se prý touží výkonem vyrovnat Nissanu GT-R a komfortem BMW řady 6. Na trhu by se měl objevit až v roce 2019.

lexus 1.jpglexus 2.jpglexus-lc500-naias17-livepics-41.jpgYSrxWqTzTC6XJkgLO01_HA.jpg

Supersport Valkyrie od Aston Martin

Ve spolupráci britského výrobce luxusních sportovních aut Aston Martina a populární společnosti Red Bull vzniká nový supersport s atmosférickým vysokootáčecím dvanáctiválcem s názvem Valkyrie. S výrobou se začne v roce 2018 a vzniknout by mělo pouze 150 exemplářů, kterou jsou již  nyní zcela vyprodané.

valkyrie 1.jpgvalkyrie 5.jpgvalkyrie 2.jpgvalkyrie 3.jpgvalkyrie 4.jpg
Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.