Znáte pár zdravého rozumu při každodenní údržbě auta

Nezařazené

Přidal claudia, dne 6. 01. 2022,  0xNyní je auto v podstatě nutností pro každou rodinu, takže zatímco jezdíme každý den, znáte své auto? Víte, jak ji udržovat? Dnes se s vámi podělím o pár tipů pro každodenní údržbu auta.

První: Pokud vaše auto jezdí dlouhou dobu, zežloutnou vám světlomety? Pokud půjdete do obchodu 4S, nechají vám světlomety renovovat. Bude vás to stát stovky dolarů, ale není to nic vážného.Pokud můžete,můžete to udělat sami.Kupte si láhev koly a vyčistěte ji colou.Účinek je velmi dobrý.

Druhý: Pokud dveře vašeho auta vydávají při otevírání dveří divný zvuk nebo se střešní okno obtížně otevírá, nemusíte je chodit opravovat do servisu 4S. Pak vám umožní spoustu věcí vyměnit Tyto problémy lze ve skutečnosti vyřešit sami pomocí kousku mýdla Naneste mýdlo na střešní okno Pokud na střešním okně uklouznete, bude citlivé, aplikujte ho na dveře zarážky dveří.

Za třetí: Pokud jedete v noci, je světlo odrážející se od zpětného zrcátka zadních světel auta a nemůžete otevřít oči? Ve skutečnosti kromě automatických antireflexních zpětných zrcátek v současných špičkových modelech , každé auto Oba mohou být manuálně antireflexní, stačí vytáhnout malý klíč za zpětné zrcátko.

Za čtvrté: Pokud jedete autem a na palubní desce se rozsvítí kontrolka poruchy podobná baterii, zastavte se u silnice a dvakrát zablikejte. Tato kontrolka poruchy znamená, že je problém s vaší baterií nebo generátorem. Je třeba zkontrolovat baterii popř. Pokud nenastane žádný problém, musíte jej včas zkontrolovat a vyměnit do opravny, aby nedošlo k poruše na silnici.

Za páté: Musíme po koupi nového auta zaběhnout? Odpověď zní, že to musí být zajeté, proč by mělo zajíždět nové auto. Například záběh nového auta je jako rozcvička sportovce před zápasem, pokud se sportovec nezahřeje, není snadné se zranit. Totéž platí pro nová auta, pokud s novým vozem, který jste si právě koupili, intenzivně jezdíte nebo taháte těžký náklad, bude to pro motor velmi škodlivé, protože převody v motoru jsou nové a sousto je potřeba projet- Po dobrém záběhu bude mít vůz výbušnou sílu.Po první údržbě se doporučuje jet intenzivně. Všimněte si, že obecně maximální rychlost nového vozu nepřesahuje 3500 a maximální rychlost nepřesahuje 120.Read more at: white formal dresses | red formal dresses

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.