Zde jsou známky toho, že s vámi váš pes zachází jako s ‚rodičem‘

Nezařazené

Přidal claudia, dne 14. 07. 2022,  0xVšichni víme, že psi jsou loajální a mají hluboké city ke svým majitelům. Pokud se pes chová k majiteli jako „rodič“, zjistíte, že má následující znaky.Věřím, že většina lidí, kteří psy vychovali, má hluboké pochopení.

Rád se tě držím

Psi jsou více závislí na svých rodičích, takže když vás uvidí jako rodiče, rádi se k vám přimknou. Dokud vás uvidí doma, bude vás pronásledovat, kamkoli půjdete, alespoň vy musíte být na očích.

Pokud to na vás není tak závislé, pak jste postradatelní, a i když to budete ignorovat, nebude se obtěžovat se o vás starat.

rád s tebou spát

Psi jsou skupinová zvířata, mají rádi doprovod, zvláště při spánku, mají tendenci se cítit nejistě.Pokud se mohou spolehnout na to, že rodiče usnou a budou chráněni, pes bude spát klidně.

Takže pokud s vámi váš pes rád spí, znamená to, že potřebuje vaši ochranu a chová se k vám jako k rodiči.

rád si s tebou hraje

Psí povahou je, že si rád hraje, ale ochotněji si hraje s lidmi a příbuznými, které má rád, a bude šťastnější. Pokud si s vámi pes obvykle rád hraje, znamená to, že vás má velmi rád a považoval vás za kamaráda nebo dokonce příbuzného.

Dá se zjistit, že je při každé hře velmi vzrušené a navíc je velmi opatrné, protože se bojí, aby vás náhodou nezranily zuby a drápky.

Když budete mít problém, požádám vás o pomoc

Děti jsou na to zvyklé odmala a rodiče se hledají těžko.Věřím, že rodiče jsou nadlidé a dokážou vyřešit mnoho problémů. Takže když se k vám pes chová jako k rodiči, dělá to samé, a pokud se problém nepodaří vyřešit, vyhledá vaši pomoc.

Pokud nemůžete získat hračku, sníte něco, co vám uvízlo v krku, chcete svačinu atd., najde si vás jako první.

venku tě ochrání

Když jsou mladí, jsou chráněni rodiči, a když vyrostou, budou je chránit i jejich děti. Je psí přirozeností starat se o svého majitele, dokud je to pro vás, majitele, velmi důležité.

Pokud venku uvidíte někoho, kdo se vás snaží šikanovat, pes se před vás okamžitě postaví a ochrání vás, což znamená, že vás chrání jako rodiče.

rád tě "líbá".

Ty sračky, co hází lopaty, měli psi víceméně olizovat! Pes vás rád „líbá“, protože vás má rád. Už vás považoval za milého a úctyhodného rodiče, takže svou lásku projeví bez výhrad.

Pokud zjistíte, že vás váš pes rád olizuje, není pochyb o tom, že se k vám chová jako k rodiči.

nepůjde s ostatními

Někteří psi jsou ke svým majitelům jen vřelí a k jiným chladní a někteří psi jsou hodní ke všem, ale nemyslete si, že to někdo může vzít. Protože pokud se pes chová k majiteli jako rodič, tak snadno majitele neopustí.

Podle ní, bez ohledu na to, jak velké je pokušení, není tak důležité jako rodiče, takže nebude lidi náhodně následovat.

Pokud je obrana psa nízká, je pravděpodobné, že bude unesen ostatními pro malý prospěch, což vyžaduje, aby majitel věnoval více pozornosti. Většinou také můžete svého psa více vycvičit, aby s ním mohl chodit ven a nesledovat náhodně lidi, což je i pro jeho dobro.

Při výcviku psů je nejlepší připravit si za odměnu nějaké svačiny. Doporučujeme tento "Pop Rate Freeze-Dried Egg Yolk", který využívá čerstvé žloutky a technologii lyofilizace. Chutná jemně a lepkavě a dobře chutná.

jezte jen to, co dáváte

Pokud se k vám pes chová jako k rodiči, bude vám velmi důvěřovat, bude mít rád, když ho budete krmit, a bude před vámi lakomý. Ale jiní lidé ho krmí, bez ohledu na to, jak je chutné, nebude mluvit, protože se necítí bezpečně.

Pes vám tolik důvěřuje, nenechte toho posraného důstojníka lopaty dostát svým záměrům, obvykle krmte psa nějakým lahodným a lahodným jídlem, zejména psím krmivem, které musíte jíst při každém jídle, můžete si vybrat dobrou chuť vysoce kvalitní krmivo pro psy, psi jedí šťastně a zdravě.Read more at:cheap formal dresses brisbane | plus size formal dresses australia

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.