Vypracujte výhody a nevýhody pneumatik do výbušného prostředí

Nezařazené

Přidal claudia, dne 11. 07. 2021,  0x


S rostoucí popularitou soukromých automobilů je bezpečnost jízdy nejdůležitějším problémem, kterému každý řidič čelí. Výskyt dopravních nehod v mé zemi byl vždy vysoký a 40% velkých dopravních nehod je způsobeno prasknutím pneumatiky. Jak tedy zabránit prasknutí pneumatiky je také běžným problémem mnoha řidičů, výrobců automobilů a společností vyrábějících pneumatiky. V tomto ohledu se instalace pneumatik run-flat jeví jako dobrá volba.

Pneumatiky run-flat, jejichž skutečné jméno je „Run Flat Tire“, nesou značku RSC. Jeho hlavní funkcí je pokračovat v jízdě na určitou vzdálenost určitou rychlostí poté, co pneumatika ztratí tlak.

Za normálních okolností může většina pneumatik run-flat pokračovat v jízdě asi 300 kilometrů rychlostí 80 km / h po ztrátě tlaku. Bočnice pneumatik run-flat je tvrdší a silnější než běžné pneumatiky, takže i když jsou pneumatiky ploché, mohou stále poskytovat určitou oporu pro tělo. V tomto případě je řízení hnacím účinkem nahrazení běžných modelů jinými než velikost rezervních pneumatik. Je to podobné.

Výhody pneumatik run-flat:

1. Vyšší bezpečnost

V případě prasknutí pneumatiky nebo ztráty tlaku se nebude silně deformovat, takže vůz málokdy ztratí kontrolu a v případě nedostatku vzduchu může pokračovat v jízdě až 300 km.

2. Odolnější

Díky silnější boční stěně je jeho schopnost odolávat poškrábání, oděru a tření mnohem lepší než u běžných pneumatik.

Kromě výše uvedených dvou výhod mají pneumatiky run-flat také své nevýhody.

1. Vyšší náklady

Cena běžných pneumatik run-flat je 1,5 až 2krát vyšší než u běžných pneumatik. Jakmile je třeba vyměnit pneumatiku, musí se vyměnit alespoň dvě pneumatiky dohromady. Proto jsou náklady na údržbu pro pozdější použití mnohem vyšší než u běžných pneumatik. pneumatiky.

2. Pneumatiky do výbušného prostředí jsou těžší než běžné pneumatiky, takže mají určitý dopad na spotřebu paliva.

3. Vzhledem k tlustší a tvrdší stěně pneumatiky pneumatiky odolné proti výbuchu je hluk pneumatiky obecně větší a do určité míry je ovlivněn také komfort.

4. Pneumatiky odolné proti výbuchu budou při opravách pneumatik pracnější a požadavky mistra na řemeslné zpracování jsou také velmi přísné. Pokud ne, můžete čelit riziku výměny pneumatik.Read more at:formal dresses online australia | cheap formal dresses brisbane

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.