Výfuky IZAWIT - recenze

Praktické rady

Přidal nicolaus, dne 14. 11. 2016,  0x


Polská firma IZAWIT se sídlem ve Varšavě, která je na trhu už od roku 1966, se specializuje na výrobu a úpravu výfuků a tlumičů pro osobní, nákladní a užitkové automobily. Zaměřuje se hlavně na zvýšení trvanlivosti, snaží se o ulehčení montáže a snížení hluku. Stabilní a dynamický rozvoj společnosti soustavně rozšiřuje svůj sortiment výfukových systémů.

Co IZAWIT nabízí?

Tato padesátiletá firma využívá ty nejmodernější technologie a nejlepší materiály, které mají rozhodující vliv na kvalitu produktů.

Poskytuje dvouletou záruku.

Výfuky jsou pokryté vrstvou hliníku.

V současné době nabízejí přibližně 3000 druhů tlumičů a výfuků. Číslo se zvyšuje společně s poptávkou zákazníků.

Nabízejí výfuky pro téměř každou automobilovou značku a její modely.

Produkty firmy IZAWIT jsou dostupné jak v Polsku, tak i v zahraničí.

Seženete i výfuk do auta roku výroby například 1960, na staré původní oktávie, na trabanty, fiaty, 125, 126, moskviče, dacie, wartburgy, volhy apod. Je samozřejmostí, že IZAWIT dodává výfuky i do nových vozidel, a to za ceny o cca 50% levnější než u renomovaných firem.

Pro které značky IZAWIT vyrábí?

IZAWIT vyrábí výfukové systémy a tlumiče pro následující značky: Alfa Romeo, Audi, BMW, Chrysler, Citroën, Dacia, Daewoo, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Iveco, Kia, Lancia, Land Rover, Mazda, Mercedes, MG, Mini, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Proton, Renault, Rover, Saab, Seat, Škoda, Subaru, Suzuki, Toyota, Volvo a Volkswagen.

 Jak hodnotí výfuky motoristé?

Motoristé hodnotí společnost IZAWIT jako jednu z těch lepších firem, co se týče výfukových systémů a tlumičů. Především oceňují materiál, ze kterého jsou výfuky vyrobeny. Jsou totiž vyrobeny z oboustranně pohliníkovaných materiálů. Výfuky pasují přesně tam, kam patří a antikorozní úprava není nejhorší. Výfuky poměrně dlouho vydrží. Cenově jsou výfuky přijatelné a dostupnost je velmi široká.

Problém je jen v tom, že má větší hmotnost, než výfuky od ostatních výrobců. U těchto výfuků se také může stát, že se uvnitř uvolní přepážky, které jsou už z výroby špatně navařené a výfuk poté rachotí. Barva, kterou je výfuk natřen od výrobce, se může časem sloupat. Výfuk si ale můžeme Přestříkat zinkovým sprejem, kterým jsme se zabývali v článku ,,Nejlepší barva na výfuky", kde se také dozvíte, jak se sprejem pracovat.

Většina motoristů uvádí spokojenost s touto polskou firmou a doporučuje.

Máte i Vy zkušenosti s firmou IZAWIT? Pochlubte se nám do komentářů pod článkem!
Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.