Tři tipy pro údržbu výfukového potrubí automobilu

Nezařazené

Přidal claudia, dne 24. 05. 2022,  0xAutomobilové výfukové potrubí je instalováno ve výfukovém potrubí mezi výfukovým potrubím motoru a tlumičem výfuku, takže celý výfukový systém je pružně připojen, aby se snížily vibrace a hluk, usnadnila montáž a prodloužila životnost systému tlumiče výfuku. .

Přestože výfukové potrubí není uvnitř vozu přesným dílem, je nevyhnutelné, že se kvůli dlouhodobému působení zanese nečistotami a prachem. Při nesprávné jízdě se však do auta výfukem dostanou látky škodlivé pro interiér vozu.Proto je nezbytně nutné výfuk udržovat.Jak tedy výfuk udržujeme?

1. Zkontrolujte vzhled výfukového potrubí automobilu

Kvůli dlouhodobému vystavení se do výfukového potrubí snadno vniknou cizí předměty.Výfukový otvor automobilu by měl být pravidelně kontrolován, abyste včas odhalili problémy a vyloučili možnost nehod. Je také nutné zkontrolovat výfukové potrubí na spodku vozidla, zda není poškozeno.Pokud se zjistí, že výfukové potrubí vozu je rozbité, mělo by být včas vyměněno, aby nedošlo k ovlivnění normální jízdy vozidla. vozidlo.

2. Zkontrolujte, zda výfukové potrubí automobilu nevydává abnormální hluk

Pokud uslyšíte abnormální hluk z výfukového potrubí, může to být způsobeno tím, že výfukové potrubí vibruje a způsobuje uvolnění upevňovacích šroubů. Pokud se při akceleraci vpřed ozývá abnormální hluk, může se jednat o odpadnutí plechového dílu nebo nárazníku.Při výše uvedené situaci je třeba vůz včas opravit.

3. Antikorozní ochrana tlumiče výfuku ve výfukovém potrubí

Funkcí tlumiče výfuku je snížit hlučnost výfuku Vzhledem k tomu, že se jedná o korozivzdorný materiál, je nutné na vnější stranu tlumiče nanést antikorozní olej a cyklus je cca jednou za půl roku.Read more at:white evening dresses | black evening dresses

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.