Tipy pro automatické opravy

Nezařazené

Přidal claudia, dne 29. 06. 2021,  0x


Kolik toho víte o tipech na automatické opravy? Mnoho věcí je proces hromadění od nuly a učení automatické opravy je stejné. Pokud jde o automatickou opravu, je třeba se naučit spoustu základních znalostí.

Obecné znalosti údržby automobilů

Použijte mazací olej odpovídající kvality

Motorový olej je rozdělen do dvou kategorií: naftový motorový olej a olej pro parní motory. V rámci těchto dvou kategorií bude možné rozdělit různé modely. Stejně jako transfuze krve vyžaduje krevní skupinu, mělo by použití motorového oleje vycházet z modelu automobilu, aby bylo možné zvolit různé typy motorového oleje. U benzínových motorů by měl být benzínový motorový olej třídy SD-SF zvolen podle dalších zařízení a podmínek použití sacího a výfukového systému; u vznětových motorů by měl být olej pro dieselové motory třídy CB-CD volen podle mechanického zatížení a výběrový standard by neměl být nižší než požadavky výrobce.

Udržujte klikovou skříň dobře větranou

V současné době je většina benzínových motorů vybavena ventily PCV (zařízení pro nucenou ventilaci klikové skříně), které podporují ventilaci motoru, ale znečišťující látky ve vyfukovaném plynu „se usazují kolem ventilu PCV, což může ventil blokovat. Pokud ventil PCV je blokován, znečištěný plyn bude obrácen. Proudění do vzduchového filtru, znečištění filtrační vložky, snížení filtrační kapacity a inhalovaná směs je příliš znečištěná, což dále způsobuje znečištění klikové skříně, což má za následek zvýšenou spotřebu paliva, zvýšený motor opotřebení a dokonce poškození motoru. Proto je nutné pravidelně udržovat PCV, aby se odstranily nečistoty kolem ventilu PCV.

Pravidelně vyměňujte olej a filtrační vložku

Pokud porovnáte motor s lidským srdcem, pak je mazacím olejem tekoucí krev. Krev se stane viskózní a olej se po dlouhé době zašpiní, což ovlivní normální používání motoru. Aby se předešlo chybným funkcím, měl by být olej pravidelně měněn v kombinaci s podmínkami použití a množství oleje by mělo být mírné (obvykle je lepší horní hranice měřidla oleje). Když olej prochází póry filtru, ve filtru se hromadí pevné částice a viskózní látky v oleji. Pokud je filtr ucpaný a olej nemůže projít filtračním prvkem, praskne filtrační prvek nebo se otevře pojistný ventil.Při průchodu obtokovým ventilem se nečistoty vrátí zpět do mazací části, což způsobí opotřebení motoru a vnitřní znečištění se zvýší.Read more at:formal dresses australia | long formal dresses

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.