Související znalosti pro vaši populární vědeckou krásu laku auta

Nezařazené

Přidal claudia, dne 22. 12. 2021,  0x


Jak se říká, lak na auto je jako oblečení auta, což souvisí se vzhledem auta. Dnes budeme hovořit o příslušných znalostech o kráse laku auta. Ve skutečnosti autolak čelí každý den poměrně drsnému pracovnímu prostředí. V zimě musí snášet led a sníh, v létě horké slunce a korozivní kapaliny, jako jsou kyselé deště a pryskyřice. Proto je údržba laku stále velmi potřebná. ..

Nejdůležitější při údržbě laku je mytí auta. Ale mnohokrát, když jdeme do kosmetiky umýt auto, mistr rád použije vysokotlakou vodní pistoli k mytí laku ve svislém směru.V tomto případě vysokotlaká voda lak poškodí. Správný způsob mytí vozu je umýt karoserii šikmo a poté použít neutrální mycí šampon, aby lak získal jemnější zážitek, který dokáže dobře ochránit lesk laku vozu.

Kromě toho musíme také použít některé speciální nátěrové přípravky pro údržbu povrchu nátěru. K obvyklým metodám vytvrzování patří voskování, lazurování, natírání atd. Různé metody mají různé ceny, různou dobu trvání a různé účinky. Jedna věc je ale velmi důležitá, měli bychom se ze všech sil snažit vybírat přípravky na pravidelnou údržbu laku.

Nakonec navrhuji, že pokud na to máte podmínky, měli byste auto ještě potáhnout fólií. Po ošetření fluorem má povrch automobilového laku super voděodolnost. Stahuje vodu do kapek vody, aby se zabránilo tvorbě vodního kamene a znečištění laku auta. Kromě toho má také: odolnost proti vysokým teplotám a odolnost proti poškrábání, Anti - koroze, antioxidace atd.Read more at:white formal dresses | black formal dresses

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.