Související znalosti pro vaše populární vědecké automobilové světlomety

Nezařazené

Přidal claudia, dne 6. 07. 2021,  0xSvětlomety do automobilů, běžně známé jako „světlomety“. Je odpovědný za zajištění osvětlení automobilu pro jízdu ve dne i v noci, větru a deště, je to dvojice očí automobilu a má velký význam. „Duší“ světlometu automobilu je jeho žárovka a jeho výkon přímo ovlivňuje světelný efekt světla automobilu, čímž ovlivňuje bezpečnost jízdy. Otázkou tedy je, jak dlouho mohou tyto světlomety vydržet? Dovolte mi, abych vám dal nějaké relevantní znalosti o populární vědě.

V současné době lze typy automobilových světel na trhu zhruba rozdělit na halogenové žárovky, xenonové žárovky, LED světla do automobilů atd. Mezi nimi jsou LED světla do automobilů běžnou volbou světlometů na současném trhu. Životnost halogenových žárovek je obvykle několik stovek hodin; životnost xenonových výbojek je 2500-3000 hodin; a životnost LED světlometů pro automobily může dosáhnout 30 000-50 000 hodin.

Bez ohledu na to, jaký typ žárovky je, má nejlepší životnost. Nezáleží na tom, jak dlouho lze žárovku používat, dokud je třeba ji vyměnit.

Cyklus výměny žárovky světlometu je obvykle asi 2 roky. Postupem času se jas žárovky světlometu postupně snižuje. Pokud se světlomety nerozsvítí, znamená to, že žárovka je poškozená a musí být vyměněna, ale jas je snížen a světla jsou červená a tlumená, což by nemělo být bráno na lehkou váhu, protože to může být předchůdcem poruchy. Pokud zjistíte, že je skutečně nedostatečný jas, doporučujeme zkontrolovat stav v opravně a v případě potřeby žárovku vyměnit.Read more at:long formal dresses | formal dress shops sydney

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.