Relevantní vlastnosti o tříválcovém motoru

Nezařazené

Přidal claudia, dne 14. 03. 2022,  0xV posledních letech hlavní výrobci automobilů postupně uvedli na trh novou generaci maloobjemových tříválcových přeplňovaných motorů. Nová generace maloobjemových tříválcových přeplňovaných motorů v praktických aplikacích skutečně předčí ve spotřebě paliva a kromě toho je výkon také poměrně bohatý, což je dostačující pro potřeby každodenního života.

Během autosalonu v Pekingu vystavovala většina běžných výrobců modely vybavené novou generací tříválcových motorů. To stačí k tomu, abychom ukázali, že nový tříválcový motor se stal současným trendem a trendem. Tříválcový motor se přitom stal běžným směrem výzkumu světových automobilek a téměř všechny automobilky mají zřejmý harmonogram sériové výroby tříválcového motoru.

Přestože je vibrace tříválcového motoru při práci poměrně patrná, řidičův pocit vibrací ve voze lze značně snížit optimalizací patky motoru nebo hydraulického uložení. Protože tříválcový motor snižuje počet válců, teoreticky snižuje třecí odpor ve srovnání se čtyřválcovým motorem, čímž se zvyšuje tepelná účinnost spalování.

Kromě tepelné účinnosti spalování je výhodou i menší prostor, který tříválcový motor zabírá, a ušetřený prostor lze kombinovat s elektromotorem, takže tříválcový motor má v hybridním uspořádání neodmyslitelné výhody. Z hlediska úspory energie a snížení emisí nebo vývoje hybridních modelů tedy tříválcový motor přinesl přínosy, které nelze podceňovat.

Výhody a nevýhody tříválcového motoru

Výhody: nízké výrobní náklady; malé rozměry, nízká hmotnost; nejvyšší efektivita práce, úspora energie a vysoká účinnost.

Nevýhody: vážné chvění při startu; hlasitý hluk; slabý výkon při vysokých otáčkách, příliš citlivý výkon při nízkých otáčkách; pomalá odezva plynu.Read more at:formal dresses in melbourne | formal dress shops adelaide

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.