Pro popularizaci znalostí o podzimní údržbě auta

Nezařazené

Přidal claudia, dne 15. 11. 2021,  0x


Na podzim je sice chladnější počasí, ale sluneční záření na zemi je stále poměrně silné.Při dlouhodobém vystavování vozidla na volném prostranství se přesto do určité míry poškodí karoserie a povrch laku. látek v dešťové vodě na podzim je více, také Způsobí poškození povrchu laku vozu. Na podzim proto nelze opomenout údržbu vozu. Pojďme s vámi probrat související znalosti údržby:

1. Čištění kondenzátoru vodní nádrže

Frekvence používání klimatizací na podzim je stále poměrně vysoká, zároveň se na kondenzační síti vodní nádrže bude hromadit i nárůst prachu, listí a dalších nečistot, které snadno rozmnožují bakterie a ovlivňují teplo. funkce rozptylu vodní nádrže a kondenzátoru. Proto musíme vyčistit kondenzátor vodní nádrže a vyměnit vložku klimatizačního filtru, pokud to podmínky dovolí.

2. Zkontrolujte vodu, elektřinu a olej ve strojovně

Olej v motorovém prostoru zahrnuje brzdový olej, převodový olej, olej posilovacího čerpadla a tak dále. Protože musíme pravidelně kontrolovat, zda se různé oleje neznehodnotily podle doby používání auta, aby se daly včas vyměnit. Zároveň je také nutné zkontrolovat vodu v nádržce na vodu, stěrače, nemrznoucí kapalinu a další vodu, aby nedošlo k jejímu znehodnocení.

Tři, různé kontroly podvozku

Kovový materiál podvozku je po vystavení slunečnímu záření a dešti náchylný ke korozi, což má vliv na bezpečnost jízdy. Proto je nutné podvozek zbavit rzi a zkontrolovat, zda na něm nejsou škrábance a nespadlé šrouby.

Za čtvrté, údržba baterie

Na podzim je zvláště náchylné k problémům elektrodové vedení akumulátoru.Při kontrole, pokud je na elektrodovém vedení zelený oxid, je třeba jej včas spláchnout vařící vodou.Tyto zelené oxidy způsobí chod generátoru dojde k vybití baterie a vybití baterie. , Ve vážných případech to způsobí vyřazení baterie.Read more at:light blue formal dress | hot pink formal dresses

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.