Populární věda pro vás o některých běžných závadách automobilů

Nezařazené

Přidal claudia, dne 15. 12. 2021,  0x


Pro ty, kteří mají auto, se víceméně v procesu používání auta setkají s některými problémy. Abychom zachovali normální jízdu vozu, musíme kromě dobrých jízdních návyků také pravidelně udržovat vůz a porozumět některým běžným problémům vozu, abychom mohli v klidu vyřešit problém při setkání s těmito podmínkami. . Řeknu vám tedy o běžných závadách aut.

1. Selhání startování motoru automobilu

Důvody, proč motor nelze nastartovat a nelze zapálit, jsou obecně následující: porucha okruhu, vybitá baterie, porucha zapalovací cívky nebo zapalovací svíčky, porucha olejového okruhu, došel olej v palivové nádrži atd. K zapálení můžeme nejprve použít drát nebo nouzový zdroj.Pokud se stále nedaří nastartovat, je s největší pravděpodobností problém v olejovém okruhu nebo okruhu vozidla a měl by být odeslán do opravny na kontrolu a opravu.

2. Výfuk vozu je abnormální

①Výfukové potrubí vydává bílý kouř; může to být způsobeno vnikajícím benzínem nebo vodou z válce, špatným rozprášením vstřikovače paliva atd., což způsobilo, že část benzínu neshořela. Lze to vyřešit vyčištěním nebo výměnou vstřikovače paliva, úpravou vstřikovacího tlaku paliva, odstraněním vlhkosti v palivové nádrži nebo olejovém okruhu a výměnou těsnění hlavy válců, vložky válců a hlavy válců.

②Výfukové potrubí vydává modrý kouř, v tomto případě se většina oleje dostává do spalovací komory a podílí se na spalování Zkontrolujte olejové těsnění ventilu motoru, zda není staré, poškozené atd. a zkontrolujte vrtání válce.

③Výfukové potrubí vydává černý kouř; když je vzduchový filtr příliš znečištěný, zapalovací svíčka je špatná, zapalovací cívka selže atd., koncentrace směsi motoru bude příliš vysoká, což má za následek nedostatečné spalování plynu, což způsobí, že motor vypouštět černý kouř.

3. Selhání chvění volantu

Chvění volantu je obvykle způsobeno stárnutím pneumatik nebo nesprávnou údržbou, která způsobuje, že pneumatiky při jízdě dostávají nerovnoměrnou sílu.Pokud je navíc hodnota dynamického vyvážení pneumatiky abnormální, způsobí to také chvění volantu. Měli byste věnovat pozornost každodenní údržbě pneumatik v běžných časech.Když pneumatiky vážně stárnou, měly by být včas vyměněny. Pokud se vozidlo při určité rychlosti výrazně třese, doporučuje se provést dynamické vyvážení pneumatik.Read more at: online formal dresses australia | adelaide formal dresses

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.