Populární věda pro vás o některých běžných závadách automobilů

Nezařazené

Přidal claudia, dne 30. 10. 2021,  0x


Pro ty, kteří mají auto, se víceméně v procesu používání auta setkají s některými problémy. Abychom zachovali normální jízdu automobilu, musíme kromě dobrých jízdních návyků také pravidelně udržovat auto a porozumět některým běžným problémům automobilu, abychom mohli v klidu vyřešit problém při setkání s těmito podmínkami . Pak vám povím o běžných závadách aut.

1. Selhání startování motoru automobilu

Důvody, proč motor nelze nastartovat a nelze zapálit, obecně zahrnují následující: porucha okruhu, vybitá baterie, porucha zapalovací cívky nebo zapalovací svíčky, porucha olejového okruhu, došel olej v palivové nádrži atd. K zapálení můžeme nejprve použít drát nebo nouzový zdroj.Pokud se stále nedaří nastartovat, je pravděpodobné, že je problém v olejovém okruhu nebo okruhu vozidla a měl by být zaslán do opravny na kontrolu a opravu.

2. Výfuk vozu je abnormální

①Výfukové potrubí vydává bílý kouř; může to být způsobeno vniknutím benzínu nebo vody z válce, špatným rozprášením vstřikovače paliva atd., což způsobilo, že část benzínu nehoří. Lze to vyřešit vyčištěním nebo výměnou vstřikovače paliva, úpravou vstřikovacího tlaku paliva, odstraněním vlhkosti v palivové nádrži nebo olejovém okruhu a výměnou těsnění hlavy válců, vložky válců a hlavy válců.

②Výfukové potrubí vydává modrý kouř, v tomto případě se olej dostává do spalovací komory a podílí se na spalování Zkontrolujte olejové těsnění ventilu motoru, zda není staré, poškozené atd. a zkontrolujte vrtání válce.

③Výfukové potrubí vydává černý kouř; když je vzduchový filtr příliš znečištěný, zapalovací svíčka je špatná, zapalovací cívka je vadná atd., koncentrace směsi motoru bude příliš vysoká, což má za následek nedostatečné spalování plynu, což způsobí motor vypouštět černý kouř.

3. Selhání chvění volantu

Chvění volantu je obvykle způsobeno stárnutím pneumatik nebo nesprávnou údržbou, která způsobuje, že pneumatiky během jízdy dostávají nerovnoměrnou sílu.Pokud je navíc hodnota dynamického vyvážení pneumatiky abnormální, způsobí to také chvění volantu. V běžných časech byste měli věnovat pozornost každodenní údržbě pneumatik, když pneumatiky vážně stárnou, je třeba je včas vyměnit. Pokud se vozidlo při určité rychlosti výrazně třese, doporučuje se provést dynamické vyvážení pneumatik.Read more at: red formal dresses | formal dresses adelaide

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.