Populární věda pro vás o některých běžných závadách automobilů

Nezařazené

Přidal claudia, dne 14. 09. 2021,  0x


Pro ty, kteří mají auto, se při používání auta setkají s více či méně problémy. Abychom udrželi normální jízdu v autě, kromě udržování dobrého řidičského návyku, musíme také auto pravidelně udržovat a porozumět některým běžným problémům s autem, abychom mohli problém v klidu vyřešit, když se setkáme s těmito podmínkami . Pak vám povím o běžných závadách aut.

1. Selhání startu automobilového motoru

Mezi důvody, proč motor nelze nastartovat a nemůže se zapálit, obvykle patří následující: porucha obvodu, vybití baterie, závada zapalovací cívky nebo zapalovací svíčky, porucha olejového okruhu, nedostatek paliva v palivové nádrži atd. K zapálení můžeme použít nejprve drát nebo nouzové napájení. Pokud se stále nedaří nastartovat, je pravděpodobné, že je problém v olejovém okruhu nebo okruhu vozidla, a měl by být odeslán do opravny k provedení kontroly a opravy.

2. Výfuk automobilu je abnormální

①Výfukové potrubí vyzařuje bílý kouř; může to být způsobeno vstupem benzínu nebo vody z válce, špatnou atomizací vstřikovače paliva atd., Což způsobilo, že část benzínu nehoří. Lze to vyřešit vyčištěním nebo výměnou vstřikovače paliva, nastavením vstřikovacího tlaku paliva, odstraněním vlhkosti v palivové nádrži nebo olejovém okruhu a výměnou těsnění hlavy válců, vložky válce a hlavy válců.

②Výfukové potrubí vyzařuje modrý kouř; v tomto případě většina oleje vstupuje do spalovací komory a účastní se spalování. Zkontrolujte stárnutí, poškození atd. Olejového těsnění ventilu motoru a zkontrolujte vrtání válce.

③Výfukové potrubí vydává černý kouř; když je vzduchový filtr příliš špinavý, zapalovací svíčka je špatná, zapalovací cívka je vadná atd., Koncentrace směsi motoru bude příliš vysoká, což má za následek nedostatečné spalování plynu, což způsobí motor vydávat černý kouř.

3. Selhání chvění volantu

Chvění volantu je obvykle způsobeno stárnutím pneumatik nebo nesprávnou údržbou, která způsobuje, že na pneumatiky působí nerovnoměrná síla během jízdy. Pokud je hodnota dynamického vyvážení pneumatiky abnormální, způsobí to také chvění volantu. Věnujte pozornost každodenní údržbě pneumatik v běžných dobách. Když pneumatiky vážně stárnou, měly by být včas vyměněny. Pokud se vozidlo při určité rychlosti výrazně otřese, doporučuje se provést dynamické vyvážení pneumatik.Read more at: formal dresses melbourne | formal dresses brisbane

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.