Opravy automobilů? Ujistěte se, že znáte své součásti

Nezařazené

Přidal claudia, dne 3. 07. 2021,  0x


Když dojde k nehodě, pravděpodobně přemýšlíte více o tom, jak rychle můžete dostat své auto zpět, než o kvalitě dílů, které opravář karoserie použije k opravě vašeho vozidla. Obvykle také prostě jdete do opravny, kterou stanoví váš pojišťovna, a příliš nerozmýšlí o tom, které části by měly být skutečně opraveny, než aby byly úplně vyměněny.

„Důrazně podporujeme nové pokyny Komise pro hospodářskou soutěž pro trh s autopříslušenstvím a příležitost otevřít odvětví oprav karoserií motorů, konkrétně s cílem umožnit spotřebitelům větší svobodu výběru,“ uvedl Richard Green, národní ředitel jihoafrických opravářů karoserií. „Sdružení.

Pokyny jsou velmi ve prospěch spotřebitele a jasně diktují, že pojištěný klient má právo zvolit si svého poskytovatele služeb na základě předchozích zkušeností klienta.

"Koneckonců," řekl, "není to nejlepší způsob, jakým si všichni vybíráme, s kým budeme obchodovat?" Jedná se o velmi důležitý krok ke zvýšení transparentnosti a umožnění spotřebitelům, aby si vybrali opravy karoserií svých motorových vozidel. “

Existují však úskalí a zde jsou tři klíčové věci, které si musíte uvědomit:

• Pokud je vaše vozidlo pojištěno a máte záruku OEM, vyberte OEM schválený opravář karoserie (MBR). Pokud neschválený MBR nahradí část na vašem vozidle, kterou zakoupí od prodejce jmenovaného výrobcem OEM, bude záruka na toto vozidlo pozastavena, dokud nebude provedena zástupcem jmenovaným výrobcem OEM rozsáhlá kontrola po opravě. Zjistí-li, že jsou opravy nestandardní, mohou v opravené oblasti trvale pozastavit záruku.

• I po 1. červenci budou muset všichni odpovědní pojistitelé zajistit, aby bylo vaše vozidlo odesláno do MBR schváleného OEM, pokud je stále v záruce.

"Nezapomeňte to uvést v jakémkoli dokumentu zásad, který podepíšete u svého makléře nebo pojistitele, a vyhněte se jakémukoli pojistiteli, který s těmito podmínkami nesouhlasí," uzavřel Green.Read more at:formal dresses sydney | formal dress australia

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.