Ohledně údržby baterií elektromobilů

Nezařazené

Přidal claudia, dne 26. 11. 2021,  0x


Díky politikám a úsporám energie jsou nová energetická vozidla mezi spotřebiteli stále oblíbenější. Když je vůz v ruce, údržba je nepostradatelná, ale protože struktura pohonu nových energetických vozidel je odlišná od struktury tradičních energetických vozidel, existují také rozdíly v údržbě. Dnes se s vámi podělím o poznatky o údržbě baterií elektromobilů.

Elektromobily se zaměřují především na údržbu „baterií“ a „motorů“. Při používání elektromobilů musíme dávat pozor na spotřebu elektrické energie automobilu.Když ukazatel klesne z "H" do blízkosti "L", znamená to, že musíme auto nabít. Za normálních okolností je třeba elektrická vozidla nabíjet každý den, aby se baterie usnadnila udržení mělkého cyklu. Nejen to, ale také pravidelně dbejte na úplné hluboké vybití, aby byla baterie odolnější.

Jak dlouho tedy trvá nabití elektromobilu? Vhodná doba nabíjení je určena skutečným zbývajícím výkonem. Pokud je baterie téměř vybitá, nabíjejte pomalu po dobu 8~10 hodin; pokud má baterie vozu zbývající energii, doba nabíjení by neměla přesáhnout 8 hodin.

Pokud jde o problém s nabíječkou, snažte se vyhnout hrbolatým vibracím nabíječky. Pokud musíte nabíječku přemístit, zkuste ji zabalit do plastové pěny. Kromě toho zajistěte, aby byla nabíječka při nabíjení dobře větraná, jinak to bude mít vliv na životnost nabíječky a může také způsobit teplotní posun, který ovlivní stav nabíjení.

Nakonec se musíme vyhnout stavu vybíjení vysokým proudem. Když se elektrické vozidlo rozjede, převáží lidi nebo jede do kopce, snažte se vyhnout bouchnutí a zrychlení, čímž se vytvoří okamžitý výboj velkého proudu. Vysoký proudový výboj snadno povede ke vzniku krystalů síranu olovnatého, které poškodí fyzikální vlastnosti bateriových desek.Read more at:short formal dresses | plus size formal dresses

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.