Některé základní znalosti o automatické opravě pro vaši populární vědu

Nezařazené

Přidal claudia, dne 17. 06. 2021,  0xKdyž se mnoho majitelů automobilů setká s problémy nebo poruchami ve svých automobilech, většina z nich půjde do opravny na kontrolu a opravu a utratí spoustu peněz. Ve skutečnosti nejsou základní znalosti o automatických opravách komplikované. Dnes si popularizuji znalosti o automatických opravách.

Kliknutím vstoupíte do kontroly obrázku

1. Obtížnost nastartování vozu

1. Zkontrolujte zranitelné části vozu: například zapalovací svíčky. Pokud jsou zapalovací svíčky poškozené, vyměňte je za nové.

Kliknutím vstoupíte do kontroly obrázku

2. Zkontrolujte části vozu náchylné na vlhkost: jako jsou rozdělovače, zapalovací svíčky, vedení vysokého napětí atd. Pokud jsou vlhké, můžeme tyto součásti před nastartováním vysušit. Pokud jsou díly v motorovém prostoru vlhké, je třeba je udržovat v profesionální opravně.

3. Zkontrolujte zařízení pro skladování energie ve vozidle: osvětlení, zvuk atd. Ve voze spotřebovává energii baterie, což způsobuje nedostatečné napětí baterie. Pokud se jedná o problém s napětím, můžeme se pokusit auto odtáhnout, a poté zařaďte druhý rychlostní stupeň. Při šlapání spojky a jízdě na určitou rychlost uvolněte spojku a zkuste znovu nastartovat motor. Pokud se stále nespustí, prokáže to problém s baterií.

Kliknutím vstoupíte do kontroly obrázku

2. Při řazení je motor zastaven

1. Zkontrolujte volnoběžné otáčky automobilu. Nestabilní volnoběžné otáčky ovlivní řazení převodových stupňů automobilu, proto nastavte volnoběžné otáčky na normální otáčky, nezapomeňte však utáhnout uzavírací ventil volnoběžných otáček a zasuňte zástrčku.

Kliknutím vstoupíte do kontroly obrázku

2. Zkontrolujte odlučovač oleje a plynu. Pokud jsou volnoběžné otáčky v normálním a stabilním rozsahu nebo pokud dojde k řazení a plamene, doporučuje se odlučovač oleje a plynu vyčistit.

Nakonec uvedu některé problémy, které lze vyřešit pouze vaší vlastní schopností: když auto jede vysokou rychlostí, volant bude nestabilní, chvění atd .; auto má těžké řízení; a běží při řízení. Tváří v tvář výše uvedeným problémům byste měli co nejdříve poslat své auto do profesionálního opravárenského místa ke kontrole a údržbě.Read more at:formal dresses perth | red formal dresses

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.