Několik hlavních důvodů, které způsobují, že je hluk automobilu hlasitější

Nezařazené

Přidal claudia, dne 28. 09. 2021,  0x


Protože jsou automobily spotřebním zbožím, mohou být některá auta s prodloužením doby používání hlučnější. Co způsobuje tento problém? Dnes vám dám shrnutí důvodů vzniku hluku a souvisejících opatření.

Usazeniny uhlíku motoru způsobují, že je hluk hlasitější; jak motor běží vysokou rychlostí, zvuk se bude postupně zvyšovat, ale musíme pečlivě identifikovat zdroj hluku motoru. Pokud je to způsobeno chvěním motoru, je možné, že se usazeniny uhlíku uvnitř motoru motor způsobuje vstřikování paliva Palivo v trysce je nedostatečné a je třeba zvýšit objem vstřikování paliva, aby vozidlo mělo dostatečný výkon. V tuto chvíli musíme vyčistit usazeniny uhlíku v olejovém okruhu, abychom snížili hluk vozidla. V každodenním procesu je také nutné vyvinout návyk na údržbu pravidelného přidávání palivových přísad do palivové nádrže.

Stárnutí držáku motoru způsobuje abnormální hluk; držák motoru je nosič, který spojuje motor a karoserii automobilu. Pokud je v této části problém, auto vydá hluk. Protože je tato část složena převážně z kovových a gumových materiálů, postupem času stárne, takže bude generován hluk.

Chladicí systém způsobuje hluk; chladicí systém na vozidle je zárukou vyváženosti celých součástí vozidla. Pokud dojde k problému s chladicím systémem, bude mít provoz celého vozidla problémy, což nevyhnutelně způsobí abnormální hluk a hluk. V takovém případě musíte jít do opravny na opravu, jinak dojde k poškození ostatních částí vozidla.

Elektronické součásti stárnou a zkratují, což způsobuje hluk; v autě je kromě přístroje a centrálního ovládání mnoho velkých i malých elektronických součástek a kabelových svazků. Časem součásti stárnou nebo je kabelový svazek krátký -obvod, což může způsobit určitý hluk. Tváří v tvář této situaci můžeme auto poslat ke kontrole, abychom předešli dalším problémům.Read more at: sydney evening dresses | long formal dresses online australia

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.