Několik běžných poruch motorů automobilů

Nezařazené

Přidal claudia, dne 27. 12. 2021,  0x


V dnešní době s rychlým rozvojem automobilového průmyslu se technické požadavky na údržbu automobilů neustále zlepšují. Automobilový motor je zdrojem energie automobilu, jeho konstrukce je extrémně komplikovaná a příčiny poruch jsou také různé. Tento článek se zaměřuje na běžné poruchy automobilového motoru v kombinaci se zkušenostmi z vlastní údržby a shrnuje běžné poruchové jevy a údržbu způsoby následovně.

1. Motor se nezapálí

Pokud během zapalování nereaguje, sledujte přístroj nebo zapněte světla auta. Pokud světlo během zapalování zhasne, znamená to, že baterie ztrácí elektřinu. Při startování můžete použít napájecí kabel jiných vozidel; je zvuk, ale nehořel, zkontrolujte benzínové čerpadlo a zapalovací cívku. Pojistka a relé; pokud se vozidlo může nastartovat, ale otáčky naprázdno jsou nestabilní, zkontrolujte motor volnoběhu a sací podtlakový ventil, abyste zjistili, zda nedochází k úniku vzduchu v proudu vzduchu Metr.

2. Slabá akcelerace a zadrhávání při řazení

Pokud je akcelerace slabá, je třeba zkontrolovat nasávání vzduchu a přívod paliva Vložku vzduchového filtru a vložku benzinového filtru je třeba pravidelně vyměňovat Obecný cyklus výměny je jeden rok nebo 40 000 kilometrů Výměnu můžeme přiměřeně prodloužit a zkrátit cyklujte podle štítku olejového produktu a prostředí použití. ; Selhání zapalovací cívky a zapalovací svíčky může také způsobit nedostatek válců, což způsobí zrychlení a slabost. Pokud přístrojová deska hlásí poruchovou kontrolku, můžete zkontrolovat chybový kód pro analýzu.

3. Teplota chladicí kapaliny je příliš vysoká

Zkontrolujte, zda je chladicí kapalina nedostatečná, věnujte pozornost jejímu každodennímu doplňování a nezapomínejte na její pravidelnou výměnu. Zároveň věnujte pozornost chladicímu ventilátoru Pokud se klimatizace při zapnutí otáčí, zkontrolujte čidlo teploty vody, vodní čerpadlo a horní a spodní potrubí cirkulační vody vodní nádrže.Pokud je rozdíl teplot velký, může se jednat o poruchu termostatu nebo ucpání nádržky na vodu.Read more at:formal dresses perth | white formal dresses

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.