Několik běžných automobilových světlometů pro vaši populární vědu

Nezařazené

Přidal claudia, dne 20. 10. 2021,  0x


Světlomety do auta jsou ekvivalentní našim očím, když jedeme v noci, a jsou velmi důležitou součástí. Nesouvisí to pouze se vzhledem vozu, ale také úzce souvisí s osvětlením a bezpečnou jízdou v různých situacích, jako je noc. Mnoho lidí však světlometům příliš nerozumí.Ve skutečnosti se různé typy automobilových světel v mnoha ohledech liší, pojďme si tedy vysvětlit pár běžných světlometů.

1. Halogenová žárovka; je vyvinuta ze žárovky, ve skutečnosti jde o upgrade žárovky. Obecně se používá spíše ve středních a nižších automobilech. Je naplněna inertním plynem v žárovce, která může účinně zvyšuje teplotu tání wolframového vlákna a dlouhou životnost. Kromě toho má halogenová žárovka při stejném výkonu vyšší jas, což je 1,5krát větší než u žárovky, a má delší životnost, což je 2 až 3krát vyšší životnost než u klasické žárovky. Kromě své nízké ceny a jednoduché výroby má také lepší penetrační schopnost při použití s ​​reflektory, zejména v nepříznivém počasí, jako je déšť a mlha, a je relativně bezpečný pro majitele automobilů.

2. Xenonová výbojka; označuje vysokotlakou plynovou výbojku. Xenonové světlomety se liší od halogenových žárovek. Vnitřek světlometů je naplněn směsí vzácných plynů včetně xenonu. Jeho hlavní předností je vysoký jas a dlouhá životnost, ale ve srovnání s halogenovými žárovkami je drahý a má vyšší náklady na údržbu.

3. LED světla, tj. Světelné diody, typ světlometu, který přímo přeměňuje elektrickou energii na světlo. Jeho výhodami jsou vysoký jas, ochrana životního prostředí, dlouhá životnost a silný pronikavý výkon. Obecně se používá u modelů střední a vyšší třídy, použití LED světel je běžnější a začalo se vybavovat také mnoho modelů od středních do nižších kategorií, což je trend používání na trhu a hlavní propagace.Read more at: australian formal dresses | short formal dresses australia

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.