Několik běžných automobilových světlometů pro vaši populární vědu

Nezařazené

Přidal claudia, dne 21. 07. 2021,  0x


Když řídíme v noci, světlomety jsou rovnocenné našim očím a jsou velmi důležitou součástí. Nesouvisí to jen se vzhledem automobilu, ale také s osvětlením a bezpečnou jízdou v různých situacích, jako je noc. Mnoho lidí však světlu příliš nerozumí. Ve skutečnosti se různé typy světlometů v mnoha ohledech liší, tak si vysvětlíme několik běžných světlometů.

1. Halogenová lampa; je vyvinuta ze žárovky, ve skutečnosti se jedná o upgrade žárovky. Obecně se používá spíše ve středních a nízkých automobilech. Je naplněna inertním plynem ve žárovce, což může účinně zvýšit bod tání wolframového vlákna a životnost. Kromě toho má halogenová žárovka při stejném výkonu vyšší jas, který je 1,5krát vyšší než u žárovky, a má delší životnost, která je 2 až 3krát delší než u žárovky. Kromě nízké ceny a jednoduché výroby má lepší průchodnost při použití s ​​reflektory, zejména v nepříznivém počasí, jako je déšť a mlha, a je relativně bezpečný pro majitele automobilů.

2. Xenonová výbojka; označuje vysokotlakou plynovou výbojku. Xenonové světlomety se liší od halogenových žárovek. Vnitřek světlometů je naplněn vzácnými plyny včetně xenonového plynu. Jeho hlavními výhodami jsou vysoký jas a dlouhá životnost, ale ve srovnání s halogenovými žárovkami je drahý a má vyšší náklady na údržbu.

3. LED světla; tj. Světelné diody, typ světlometu, který přímo přeměňuje elektrickou energii na světlo. Jeho výhodami jsou vysoký jas, ochrana životního prostředí, dlouhá životnost a silná pronikající síla. Obecně se používá v modelech střední a vyšší třídy, aplikace LED světel je populárnější a začala být vybavena také řada modelů střední a nižší třídy, což je trend využití trhu a hlavní propagace.Read more at:pink formal dresses | green formal dresses

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.