Na co si dát pozor při vyzvednutí auta po koupi nového auta

Nezařazené

Přidal claudia, dne 2. 08. 2021,  0x


Když si kupujete nové auto, musíte si s sebou vzít pár zlatých očí. Buďte optimističtí ve všech aspektech, zejména v malých detailech. Nenechte si „nemocné“ auto udělat sami. V opačném případě, jakmile je obchod otevřen, můžete vyřizovat reklamace až po prodeji nebo očekávat, že budete odvoláni. Dále se editor podívá na detaily, na které je třeba při zmínce o autě s každým dávat pozor.

Při vyzvedávání auta věnujte pozornost údaji ujetých kilometrů ujetých kilometrů: obvykle 20 až 80 kilometrů, zkontrolujte, zda nejsou na žebrech chladiče vodní nádrže nečistoty, zda je neporušený ochranný obal sedadla a přední plastový papír a zda je špína v autosedačce a metrech.

Chcete -li si vybrat nové auto, můžete požádat o výběr dvou vozů stejného modelu. Věnujte pozornost mezerě a laku karoserie: zaměřte se na mezeru mezi nárazníkem a karoserií, mezerou dveří a mezerou předního a zadního nárazníku, otevřete dveře a sledujte, zda vnitřní a vnější lak nemá žádný barevný rozdíl atd. U lakovaných povrchů jsou požadavky na vnější světelné podmínky relativně vysoké. Nejlepší pozorovací světlo je na slunci a žádný problém nelze zakrýt.

Pokud si vyberete auto ve výstavní hale, můžete jej pozorovat diagonálně ve směru denního světla a stejného efektu lze dosáhnout. Kvalifikovaný povrch laku by měl být hladký a bez pomerančové kůry a vodních vln a na snadno poškozených částech, jako je nárazník a karoserie, vnější hrana dveří a vnější a levá a pravá vnější zpětná zrcátka, by neměl být žádný barevný rozdíl. . U metalických barev a perleťových barev lze při rozhodování použít také stejnoměrnost částic hliníkového prášku nebo slídy v barvě.

Několik tipů pro kontrolu vzhledu vozidla:

1. Nejprve pomalu obejděte auto, abyste zjistili, zda nedošlo k zjevnému poškození povrchu laku. Vozidlo bude během přepravy nevyhnutelně obarveno nějakou špínou. Pečlivě zkontrolujte okolí auta, abyste se ujistili, že tato místa nejsou poškrábaná nebo natřená. Otázka, současně zkontrolujte, zda je vložen protisrážkový pás, zda je instalace hladká a zda je blatník nainstalován pevně.

2. Potom dřepněte, aby oči a kontrolní plocha byly ve stejné rovině, pečlivě zkontrolujte, zda nejsou malé jámy, otevřete dveře a zatlačte a zatáhněte za několik úhlů, aby světlo svítilo z různých úhlů a zkontrolujte, zda plech je plochý. Vzhledem k tomu, že mírné prohloubení ocelové desky karoserie automobilu nelze v blízké vzdálenosti snadno najít a odraz prohlubně se liší od jiných míst, lze tyto malé prohlubně touto metodou snadno najít.Read more at:long formal dresses | formal dresses sydney

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.