Na co si dát pozor při vyzvedávání vozu po koupi nového vozu

Nezařazené

Přidal claudia, dne 19. 04. 2022,  0x


Při koupi nového vozu pro vyzvednutí vozu je klíčové mít s sebou pár zlatých očí a ohnivých očí, buďte optimističtí v každém aspektu, zejména v malých detailech, a nepořiďte si „nemocné“ auto sami. V opačném případě, jakmile otevřete obchod, můžete procházet pouze poprodejní reklamace nebo očekávat, že budete staženi. Dále se podívám na detaily, na co si dát pozor při přebírání auta s sebou.

Při vyzvednutí vozu věnujte pozornost stavu ujetých kilometrů na počítadle kilometrů: obecně 20~80 kilometrů, zkontrolujte, zda nejsou nějaké nečistoty v chladiči vodní nádrže, zda ochranný obal sedadla a plastový papír na přední části vozu jsou kompletní a zda jsou na sedadle spolujezdce a přístrojích ve voze nečistoty.

Chcete-li si vybrat nový vůz, můžete si vybrat dva vozy stejného modelu. Věnujte pozornost mezeře karoserie a povrchu laku: zaměřte se na pozorování mezery mezi nárazníkem a karoserií, mezery mezi dveřmi a předním a zadním nárazníkem a otevřete dveře, abyste zjistili, zda není barevný rozdíl mezi interiérem a vnější nátěr. U lakovaných povrchů jsou požadavky na vnější světelné podmínky poměrně vysoké. Nejlepším pozorovacím světlem je sluneční světlo a nic nemůže zakrýt problém.

Pokud si vyberete auto v showroomu, můžete jej pozorovat šikmo po směru slunečního záření, čímž lze také dosáhnout stejného efektu. Povrch kvalifikovaného laku by měl být hladký a bez zvlnění pomerančové kůry a na zranitelných částech, jako je nárazník a karoserie, vnější hrana dveří a levé a pravé vnější zpětné zrcátko, by neměly být žádné chromatické aberace. U metalické barvy a perleťové barvy lze také posoudit pozorováním rovnoměrnosti hliníkového prášku nebo částic slídy v barvě.

Několik tipů pro kontrolu vzhledu vašeho vozidla:

1. Nejprve pomalu projděte kolem vozu, abyste zjistili, zda na karoserii není zjevné poškození laku. Během přepravy se auto nevyhnutelně zašpiní. Pečlivě zkontrolujte okolí karoserie, zda nejsou žádné škrábance a v těchto místech nalakujte.Zeptejte se zároveň, zda je nalepena protikolizní lišta, zda je montáž hladká a zda je montáž blatníku pevná.

2. Poté si dřepněte tak, aby oči a kontrolní plocha byly ve stejné rovině, pečlivě zkontrolujte, zda tam nejsou nějaké malé důlky, otevřete dvířka a zatlačte a zatáhněte v několika úhlech, aby světlo svítilo z různých úhlů a zkontrolujte, zda list kov je plochý. Protože nepatrné prohlubně v ocelovém plechu karoserie auta není snadné najít na blízko, protože odraz prohlubní je jiný než na jiných místech, tak se tyto malé prohlubně tímto způsobem snadno najdou.Read more at:buy formal dresses online | short formal dresses

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.