Mercedes Benz nákladní vozidla: Který je nejlepší?

Garáž nejlepších vozů

Přidal leprikon, dne 7. 10. 2016,  0x


Kdo by neznal značku Mercedes Benz, světově nejznámějšího výrobce automobilů? Značka, jejíž historie sahá až do 19. století, a z jejíž “dílny” pochází malá i velká vozidla, luxusní sportovní vozy, robustní SUV, terénní vozidla a samozřejmě i mohutné nákladní vozy. Ti všichni hrdě brázdí silnice po celém světě.

Mercedes-Benz zasluhuje velký obdiv nejen ze strany milovníků motorových vozidel. Jedná se totiž o značku, která si respekt a úctu celého světa udržuje dlouhá desetiletí díky výrobě vysoce kvalitních vozidel. Od roku 1926, kdy Mercedes-Benz tehdy ještě pod názvem Daimler-Benz AG vznikla, uplynulo 90 let.

Víte, kde se vzal název Mercedes? Značka byla takto pojmenována po Mercedes, jedenáctileté dceři prodejce vozů a rakousko-uherského generálního konzula v Nice Emila Jelínka.

Nejlepší mezi nákladními vozy: Mercedes Benz

V nabídce Mercedes Benz najdeme i nákladní vozy, které jsou spojení kvality, síly, robustnosti a výjimečné účinnosti. Jedním z nejoblíbenějších je model Mercedes Benz Arocs. Arocs se pyšní velkou hnací silou a možností velkého zatížení, díky čemuž dokáže rychle a energicky vyřešit jakoukoli jízdní situaci. Díky robustní a pevné konstrukci, odpružení a rámu se hodí i do velmi náročných podmínek.

Nový model Mercedes Benz Actros je ideálním nákladním vozidlem pro dálkovou přepravu. Nabízí devět různých kabin, je pohodlný, má skvělé jízdní vlastnosti a řízení tohoto obra je tak daleko snazší a bezpečnější než u jeho předchůdců. Díky úsporným technickým inovacím navíc splňuje požadavky na vysokou ziskovost.

Mercedes-Benz Axor se pyšní nízkou hmotností, vysokou užitečnou hmotností, výkonností a spolehlivostí. Je určený pro středně dlouhé trasy, dálkovou dopravu a také na rozvoz velmi těžkých nákladů na kratší vzdálenosti. Je konstruován tak, aby i přes náročné využití nevyžadoval častý servis a údržbu, a přitom pracoval úsporně. Je to takový Brouk Pytlík mezi nákladními vozy.

Nové motory, inovativní technické opatření a moderní výbava. To je nákladní vůz Mercedes-Benz Atego, které dopravy přináší ještě větší efektivitu. Je určený primárně pro distribuční dopravu, a tomu odpovídá i jeho výbava - ergonomie, komfort, silné motory, nižší náklady na údržbu i spotřebu.

Nový model Mercedes-Benz Atego je možné využívat i ve stavební přepravě, aniž by záleželo na tom, zda používáte podvozek, vysokozdvižný sklápěč či trojstranný sklápěč. Jeho interiér je jedinečný a upoutá na první pohled jako každé vozidlo vyrobené pod značkou Mercedes Benz nákladní vozy.
Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.