Je rozdíl mezi olejovým filtrem a olejovým filtrem?

Nezařazené

Přidal claudia, dne 11. 05. 2022,  0xOlejový filtr je olejový filtr, také známý jako olejová mřížka. Olejový filtr je jednou ze zranitelných částí vozu. Při každé výměně oleje je potřeba vyměnit olejový filtr. Pokud nedojde k výměně olejového filtru , efekt výměny oleje není dobrý. Velký, to znamená, že výměna oleje nemá moc smysl. Vložkou olejového filtru je olejový filtr.Úkolem olejového filtru je odfiltrovat nečistoty, gumy a vlhkost v oleji a dodat čistý olej do každé mazací části.

Aby se snížil třecí odpor mezi relativně pohyblivými částmi v motoru a snížilo se opotřebení částí, je olej kontinuálně dopravován na třecí plochu každé pohyblivé části za účelem vytvoření mazacího olejového filmu pro mazání. Samotný motorový olej obsahuje určité množství gumy, nečistot, vlhkosti a přísad. Současně, během pracovního procesu motoru, vnášení kovových úlomků opotřebení, vnikání úlomků do vzduchu a vytváření oxidů oleje způsobí, že úlomky v oleji postupně narůstají. Pokud se olej dostane přímo do okruhu mazacího oleje, aniž by byl přefiltrován, částice obsažené v oleji se dostanou na třecí plochu pohyblivého páru, což urychlí opotřebení dílů a sníží životnost motoru.

Obecně lze říci, že výměna automobilového olejového filtru není založena na čase, ale na ujetých kilometrech a lze jej vyměnit zhruba po 5000 kilometrech. Filtr by měl být vyměněn společně s olejem Mechanismus výměny má malý účinek Minerální olej se provádí každých 5 000 kilometrů, polosyntetický olej se vyměňuje každých 7 500 kilometrů a plně syntetický olej každých 10 000 kilometrů. Vložka olejového filtru domácího automobilu se používá k odstranění kovových třísek v oleji a poté k mazání použijte mřížkový olej.Pokud jsou v oleji kovové třísky, poškodí motor a zvýší spotřebu paliva.Read more at:purple formal dresses | grey formal dresses

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.