Je automatické spuštění a zastavení opravdu nevkusnou konfigurací?

Nezařazené

Přidal claudia, dne 13. 07. 2021,  0x


Většina rodin nyní vlastní auta a každý o nich má určité znalosti. Ale jak se říká: „Nákup automobilu je snadný, ale udržení automobilu je obtížné“ (ignorujte prosím místní tyrany). Spotřeba paliva představuje velkou část nákladů na údržbu automobilu, takže úspora paliva se stala nejdiskutovanějším tématem. Soudě podle současného automobilového trhu se však neustále zavádějí různé modely a konfigurace se neustále zvyšuje. U některých konfigurací se tvrdí, že se používají k úspoře paliva, ale je tomu skutečně tak?

odpověď je záporná! Některé konfigurace ve skutečnosti vedou nejen ke zvýšení spotřeby paliva, ale také k poškození motoru. Dovolte mi uvést typický příklad, kterým je „automatické spuštění a zastavení“. Věřím, že všichni tuto konfiguraci znají. Když byla poprvé spuštěna, nesla název „artefakt šetřící palivo“, takže si ji mnoho lidí vybralo. Ve skutečném procesu používání automobilu si však mnoho majitelů automobilů myslí, že nedosáhlo ideálního účelu, a nejen že nešetří palivo, ale také spotřebuje více paliva.

Automatické spuštění a zastavení jsou obvykle ve výchozím nastavení zapnuté. Chcete-li je vypnout, musíte je aktivovat aktivním stisknutím tlačítka. Teoreticky řečeno, automatický start-stop má určitý účinek na úsporu paliva. V případě volnoběhu zastaví motor a obnoví práci při chůzi, což může skutečně ušetřit palivo. Ale nyní jsou silnice velmi přetížené, často se zastavují a odcházejí a někdy se projeví automatické spuštění a zastavení a za pár sekund se znovu spustí. Pokud se plamen vypne a znovu a znovu zapne, snadno vytvoří velká spotřeba paliva.

Většina majitelů automobilů si navíc kupuje auto pro usnadnění dojíždění, aby vystoupili z práce, a na cestě do práce projdou spoustou semaforů. Poté, co je auto vybaveno automatickým startem a zastavením, bude se dál zapínat a při čekání na semafor. Tímto způsobem dojde k poškození motoru.Read more at:sky blue formal dress | pink evening dresses

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.