Jakým problémům je třeba věnovat pozornost při údržbě čistě elektrických vozidel

Nezařazené

Přidal claudia, dne 21. 06. 2022,  0xVšichni víme, že auto je poměrně komplikovaný stroj a potřebuje řádné každodenní používání a pravidelnou údržbu, aby vozidlo udrželo dobrý výkon. Možná, že pro většinu majitelů automobilů budou znalosti o údržbě tradičních palivových vozidel poměrně známé, ale u elektromobilů, na co bychom si měli dát pozor?

Po provedení příslušných šetření údržby elektrických vozidel hlavních značek byly vyvozeny následující závěry:

1. První záruční doba čistě elektrických vozidel je dlouhá nebo krátká, jen 1 měsíc/3 000 kilometrů, zatímco některé modely vyžadují první údržbu po 10 000 kilometrech/1 rok. Při následné běžné údržbě je cyklus údržby čistě elektrických vozidel dlouhý a cyklus údržby mnoha modelů je 10 000 kilometrů nebo 1 rok.

2. U benzínových vozidel má většina modelů preferenční smlouvu na první pojištění zdarma, ale u čistě elektrických modelů se zásady bezplatné údržby liší. Například Emgrand EV poskytuje 4 bezplatnou údržbu a Roewe ERX5 má dokonce první pojištění. platit.

3. Vzhledem k tomu, že čistě elektrická vozidla nemají motor, není potřeba vyměňovat olejový filtr Nejčastější „malou pojistkou“ je rutinní testování Poplatek za testování se mírně liší podle značky a regionu, v zásadě se pohybuje mezi 100,- -200 juanů.

A konečně, z pohledu jedinečných položek údržby čistě elektrických vozidel a vozidel na pohon paliva mají vozidla na pohonné hmoty více postupů údržby a vyšší náklady na práci a materiál, a proto jsou vysoké náklady na údržbu vozidel nevyhnutelné.Read more at:formal dresses online | formal dresses sydney

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.