Jaký je dopad parkování auta na týden bez setkání

Nezařazené

Přidal claudia, dne 30. 09. 2021,  0x


„Auto není rozbité, pouze rozbité“, je tato věta velmi rozumná. Jak všichni víme, auta jsou spotřební materiál a měly by být používány nepřetržitě po jejich koupi. Proto je pro majitele automobilů nejlepší, aby si každé tři až pět hodin vyjeli auto na procházku, aby byl v dobrém stavu.

Pokud se však stane, že se vám nebude chtít jezdit do práce, a o víkendech vás trápí „líná rakovina“, vozidlo klidně na týden zaparkujete. Pokud tedy vozidlo týden nejezdí, jakým problémům je třeba věnovat pozornost?

1. Zkontrolujte mazací systém motoru

Pokud majitel zaparkuje vozidlo na týden, je třeba při restartu vozidla zkontrolovat mazací systém motoru. Když se mazacího oleje v autě sníží, bude mít motor špatné mazání, což poškodí části motoru, jako jsou převody motoru.

2. Zkontrolujte úhel zpětného zrcátka

Je také nutné zkontrolovat úhel zpětného zrcátka. Nevíte, zda bylo zpětné zrcátko automobilu během této doby, kdy je auto zaparkováno, pasivní. Pro bezpečnost jízdy je pro majitele nejlepší před jízdou zkontrolujte a seřiďte zpětné zrcátko Úhel a poloha.

Za třetí, věnujte pozornost tlaku v pneumatikách

Přestože auto nenastartovalo, je třeba ještě zkontrolovat tlak v pneumatikách. Pokud je tlak v pneumatikách příliš nízký nebo příliš vysoký, jízda po silnici zvýší riziko prasknutí pneumatik.Pokud auto jede vysokou rychlostí, může prasknutí pneumatiky snadno způsobit převrácení auta!

Začtvrté, volnoběh na místě

Před jízdou by měl majitel vozu nechat motor běžet na volnoběh, a to z důvodu zahřátí vozu. Pokud auto nebylo delší dobu nastartováno, výkon vozu se více či méně sníží a delší dobu na volnoběh může výkon vozu dobře obnovit. Majitelé automobilů by si však měli dát pozor na to, že při následné jízdě autem po silnici by měla být také udržována rychlost pod 40 kilometrů, aby nedošlo k přetížení motoru.Read more at: formal dresses australia | formal dress shops

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.