Jako vlastník automobilu by měl mít opravy automobilů zdravý rozum

Nezařazené

Přidal claudia, dne 21. 06. 2021,  0xPři našem obvyklém používání automobilů v tomto procesu je koneckonců dobré auto i stroj. Problémy budou vždy. Prostřednictvím chybového kódu vozu nám pomůžeme rychle najít poruchový bod. Ale pro mnoho majitelů automobilů tyto znalosti často chybí. Pak je třeba dát auto do opravny automobilů nebo do čtyř obchodů S ke kontrole údržby.

Opravy automobilů zdravý rozum

I když pracovníci údržby nemohou zkontrolovat, v čem bude problém způsoben jinými důvody poruchy. Položte auto na opravu. Tady jsi. Dovolte mi podělit se s těmi z vás, kteří vlastníte auta, o některé věci, které si musíte v této oblasti uvědomit. Doufám, že vám mohu pomoci.

V moderní údržbě automobilů existuje mnoho nedorozumění. Je to hlavně proto, že se technologie dnešních automobilů neustále zdokonalují a technologie oprav automobilů s touto technologií nedrží krok. V automobilové technologii se s neustálým technologickým pokrokem pokračuje vývoj elektronického pole v oblasti automobilové výroby. Proto by se jako odborník v automobilovém opravárenském průmyslu měl vždy učit nejnovější trendy v automobilové technologii a údržbářské technologii. Pouze tímto způsobem můžeme efektivně uchopit nejnovější technologii údržby automobilů.

Pro některé běžné majitele automobilů tedy existují některé běžné metody nesprávného odhadu:

Jeden: že teplota vody je nízká než vysoká teplota vody, problém není velký. Někteří pracovníci údržby automobilů si myslí, že pro vysokou teplotu poruchy při hledání. V poměru k nízké teplotě vody v motoru. Myslím, že to není příliš velký problém. Nemusíte pokračovat, abyste zjistili proč. Ve skutečnosti musí motor pracovat v nejlepším provozním stavu, aby mohl hrát efektivní poměr spotřeby energie. Pokud je teplota vody v motoru příliš nízká, zvýší se spotřeba paliva a výkon a emise nejsou dobré. A motor pracuje po dlouhou dobu v prostředí s nízkou teplotou vody, což způsobí poškození motoru.

Za druhé: mylně věříme, že větší vůle ventilů je lepší než menší vůle ventilů. Ve skutečnosti existuje vědecká norma pro poměr paliva k vstřikování paliva ve válci. Ruční změna těchto parametrů bude mít za následek snížení výkonu motoru. Ovlivňuje výkon vozu.

Tři: myslet více ropy není žádný problém. Mnoho majitelů automobilů se mylně domnívá, že více oleje v motoru je v pořádku. Ve skutečnosti je to také nesprávný nápad, který je způsoben nedostatečným pochopením principu automobilových motorů. Nedostatek oleje má určitě špatný vliv na ložiska motoru a mazání. Na druhou stranu, pokud máte příliš mnoho oleje. Může to být také brzda, která brání v pohybu článku a klikového hřídele. Kromě toho bude množství oleje také příliš mnoho oleje stříkajícího do stěny válce příliš mnoho oleje. Snadno způsobí hromadění uhlíku ve spalovací komoře a poškození motoru. Náhodné problémy vedoucí ke snížení výkonu motoru a nadměrným emisím.Read more at:red formal dresses australia | formal dress shops

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.