Jaké jsou příznaky rozbité zapalovací cívky automobilu

Nezařazené

Přidal claudia, dne 25. 08. 2021,  0x


S vývojem automobilových motorů ve směru vysokých rychlostí, vysokého kompresního poměru, vysokého výkonu, nízké spotřeby paliva a nízkých emisí se tradiční zapalovací zařízení nepřizpůsobily požadavkům této doby. Víme, že základními součástmi zapalovacího zařízení jsou zapalovací cívka a spínací zařízení.Pouze při zvýšení energie zapalovací cívky může zapalovací svíčka produkovat jiskru s dostatečnou energií. Otázkou tedy je, co se stane, když je zapalovací cívka rozbitá? Dovolte mi, abych vám poskytl populární vědu.

1. Během jízdy, když je rychlost nižší než 2 500 ot / min, se tělo zjevně otřásá, doprovázeno slabým zrychlením; když rychlost překročí 2 500 ot / min, pocit třesu zmizí.

2. V klidovém stavu se tělo zjevně třese; proudění výfukových plynů z výfukového potrubí je zjevně přerušované a výfukové potrubí se silně třese.

3. Motor má zjevné chvění. Toto chvění zjevně není chvěním za normálních pracovních podmínek motoru a amplituda chvění je relativně velká.

S ohledem na výše uvedené situace, pokud selže pouze jedna zapalovací cívka a ostatní tři válce fungují normálně, je v případě nouze neochotné řídit, ale to vážně poškodí motor, základnu a další součásti. Proto se doporučuje, aby většina majitelů automobilů čelila situaci, že je spálena zapalovací cívka více než jednoho válce, a doporučuje se okamžitě přestat řídit.Read more at:australian formal dresses | short formal dresses

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.