Jaké jsou příznaky prasklé zapalovací cívky automobilu

Nezařazené

Přidal claudia, dne 30. 11. 2021,  0x


S vývojem automobilových motorů ve směru vysokých otáček, vysokého kompresního poměru, vysokého výkonu, nízké spotřeby paliva a nízkých emisí se tradiční zapalovací zařízení nepřizpůsobila požadavkům této doby. Víme, že základními součástmi zapalovacího zařízení jsou zapalovací cívka a spínací zařízení.Jen při zvýšení energie zapalovací cívky může zapalovací svíčka produkovat jiskru s dostatečnou energií. Otázkou tedy je, co se stane, když se zapalovací cívka rozbije? Dovolte mi, abych vám dal trochu populární vědy.

1. Při jízdě při otáčkách pod 2500 ot./min se karoserie zjevně třese doprovázená slabým zrychlením, při překročení otáček 2500 ot./min pocit chvění zmizí.

2. V klidovém stavu se karoserie zjevně chvěje, proud výfukových plynů z výfukového potrubí je zjevně přerušovaný a výfukové potrubí se silně chvěje.

3. Motor má zjevné chvění Toto chvění zjevně není chvění za normálních pracovních podmínek motoru a amplituda chvění je relativně velká.

S ohledem na výše uvedené situace, pokud selže pouze jedna zapalovací cívka a ostatní tři válce fungují normálně, je v pořádku nouzově neochotně jet, ale vážně to poškodí motor, základnu a další komponenty. Proto se doporučuje, aby většina majitelů automobilů čelila situaci, kdy je spálená zapalovací cívka více než jednoho válce, a doporučuje se okamžitě zastavit jízdu.Read more at:formal dress sydney | formal wear brisbane

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.