Jaké jsou faktory, které ovlivňují pokles výkonu automobilu

Nezařazené

Přidal claudia, dne 6. 12. 2021,  0x


Všichni víme, že jakmile je auto delší dobu používáno, vyskytnou se více či méně drobné problémy, například výkon auta zeslábne, ale někteří majitelé aut si budou myslet, že je problém s motorem a spěchají pošlete auto do opravy. Motor a mnoho dalších faktorů může také způsobit, že výkon auta bude nedostatečný. Když si myslíte, že výkon vašeho auta je problematický, nemusíte chodit na opravu do opravny. Můžete také zkontrolovat auto jako první.

Nejprve zkontrolujte zatížení vozidla.V mnoha případech hmotnost nákladu ovlivní stav výkonu vozu, nebo je na voze příliš mnoho věcí, pneumatiky budou přetížené, což způsobí kolaps pneumatik, nejezdění vozu a ovlivňující hnací sílu.

Pneumatika je nosič, který podporuje vozidlo při pohybu vpřed. Proto je pneumatika velmi důležitá pro řízení vozu. Pokud je například příliš nízký tlak v pneumatikách nebo excentrické opotřebení ovlivní jízdu vozu, tzv. excentrické opotřebení je rozdíl v míře opotřebení na obou stranách vzorku na pneumatice. , Pokud k tomuto jevu dojde, lze pneumatiky na obou stranách vyměnit.

Pokud není problém s pneumatikami a výkon je při jízdě nedostatečný, pak musíme věnovat pozornost tomu, zda jsou okna vytažená, protože jízda s otevřenými okny zvýší odpor vzduchu, což způsobí, že vozidlo bude jezdit těžší než normální jízda a další spotřeba paliva.

Konečně, kromě vnějších faktorů, můžeme věnovat více pozornosti autu samotnému. Například stárnutí nebo opotřebování vnitřních částí podvozku vozidla se projeví na hnací síle vozu, zkontrolujte, zda je spodní část vozu bude mít abnormální hluk; můžete také pečlivě zkontrolovat Zkontrolujte, zda není ucpaný odvzdušňovací otvor víčka palivové nádrže nebo vzduchový filtr.Read more at:white formal dresses | black formal dresses

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.