Jak udržovat správný podvozek automobilu

Nezařazené

Přidal claudia, dne 27. 08. 2021,  0x


Jak se říká: „Špatné auto nejprve hnije“, podvozek má zajistit bezpečnost vozidla i majitele. Jakmile zreziví a zkoroduje, struktura celého vozidla se uvolní, což způsobí nepředvídatelná bezpečnostní rizika. Proto, aby se předešlo problémům dříve, než k nim dojde, je nezbytné chránit podvozek. Dnes vám poskytnu několik znalostí o údržbě podvozku.

Abychom udrželi podvozek, musíme nejprve pochopit důvody, které způsobují „shnilo“ podvozku:

1. Přetáhněte spodní část a cizí předměty narazí na podvozek;

Při jízdě se nevyhnutelně setkáte s výmoly.V této době musíme dávat pozor na to, abychom se vyhnuli kontaktu s podvozkem našeho vozidla velkými kameny nebo jinými výčnělky silnic, což je to, čemu často říkáme spodní tažení. Vzhledem k nejistotě ve výskytu tažení po dně je snadné způsobit poškození součástí umístěných v podvozku, jako například: prasklá skořepina třícestného katalyzátoru, prasklá olejová vana motoru nebo zavěšení systém je zdeformovaný.

2. Prostředí způsobuje korozi;

Protože je podvozek často v kontaktu s odpadními vodami, mastnými a jinými látkami a chemické složky v těchto látkách budou pomalu korodovat podvozek a části na podvozku, musíme věnovat větší pozornost ochraně podvozku proti korozi.

Obecně, aby se předešlo vzniku výše uvedené situace, doporučuje se nainstalovat chrániče motoru nebo chránit podvozek běžně známý jako „pancéřování podvozku“. Díly jsou chráněny, takže i když dojde ke spodní podpěře, nejprve se dotkne ochranného plechu, aniž by došlo k poškození důležitých částí. Ochranná deska motoru je zařízení na ochranu motoru navržené podle různých modelů různých modelů; a pancéřování podvozku může účinně chránit písek a štěrk chodníku před nárazem na podvozek, zabránit mírnému tažení dna a zabránit korozi podvozku kyselinou, alkálie a sůl; Zabraňte uvolnění šroubů podvozku; omezte přenos hluku během jízdy a zvyšte klid při řízení.Read more at: brisbane formal dresses | formal dresses in adelaide

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.