Jak udržovat brzdový systém automobilu

Nezařazené

Přidal claudia, dne 13. 10. 2021,  0x


Brzdový systém automobilu je důležitou součástí automobilu, který přímo ovlivňuje bezpečnost vozu. Podle příslušných informací se na dopravních nehodách způsobených samotným autem podílely nehody způsobené poruchou brzd 40% z celkového počtu nehod. Je vidět, že brzdový systém je důležitým systémem zajišťujícím bezpečnost jízdy.

Naučit se udržovat brzdový systém je tedy znalost, kterou musí každý majitel automobilu zvládnout. Zde je několik užitečných tipů pro populární vědu.

1. Udržujte brzdový systém v suchu

Protože brzdová kapalina má silnou absorpci vody, pokud se voda dostane do brzdové kapaliny, vysoká teplota generovaná třením během procesu brzdění odpaří vodu a plyn bude stlačen v brzdové kapalině, což způsobí účinnost brzdění nebo dokonce zneplatnit. Když jsou brzdy mokré, je proto nejlepší, aby je majitel vozu včas osušil. Na jedné straně může pomoci obnovit brzdnou funkci brzdového systému. Na druhé straně může také odfouknout bláto a písek přivedený vodou, aby se snížil jejich dopad na brzdový systém. zničit.

2. Pravidelně kontrolujte výšku brzdové kapaliny

Nedostatečné množství brzdové kapaliny umožní vstup vzduchu a brzdění bude necitlivé. Proto je nejlepší kontrolovat hladinu brzdové kapaliny pravidelně každý měsíc, dávejte pozor, zda hladina brzdové kapaliny výrazně poklesla, zda se zhoršila kvalita, a pokud ano, měla by být včas doplněna nebo vyměněna.

3. Vypěstujte si zvyk kontroly po použití auta, když jste vyrostli

Po jízdě na dlouhé vzdálenosti by měl být brzdový systém pečlivě zkontrolován, aby se zkontrolovalo, zda není potrubí brzdy poškozeno, poškozeno nebo netěsní, protože když vozidlo jede vysokou rychlostí, stříkající kameny narazí na potrubí brzdové kapaliny podvozku, což způsobí Únik brzdové kapaliny nebo porucha brzdy, jako například zploštění potrubí brzdové kapaliny, může také způsobit selhání brzdy jednoho kola.Read more at: formal dresses brisbane | formal dresses melbourne

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.