Jak udržovat auto, když je zastaveno

Nezařazené

Přidal claudia, dne 17. 10. 2021,  0x


Mnoho lidí možná neví, že vozidla, která byla dlouhodobě zaparkovaná, budou mít mnoho problémů.Nejzjevnějším problémem je, že vozidla budou napadena atmosférou a technické podmínky různých shromáždění a institucí se budou postupně zhoršovat, což způsobí vozidla, aby ztratila svůj původní stav.Technické vlastnosti. Takže tady nastává problém. Existuje nějaký způsob, jak tento nežádoucí účinek omezit? Správný přístup je provést některé úkony údržby na zaparkovaném vozidle, aby bylo udržováno v dobrém provozním stavu.

1. Zabraňte korozi kovu

Rez je způsoben především kombinovaným působením vlhkosti, kyslíku a korozivních látek ve vzduchu. U aut, která jsou zaparkovaná delší dobu, by proto měl být kovový povrch udržován v čistotě. Garáž, kde je vozidlo zaparkované, by mělo být často větráno a prach, špína a vlhkost z vozidla by měly být pravidelně odstraňovány. Části, které jsou náchylné ke korozi, a části stroje by měly být potaženy olejem, tukem nebo zabaleny namazaným papírem. Otvory na každém montážním mechanismu by měly být utěsněny, aby se do interiéru nedostal vzduch, vlhkost a prach.

2. Zabraňte snížení protiblokovacích vlastností benzínu

Protiblokovací výkon benzínu je určen oktanovým číslem benzínu. Při delším zastavování auta se oktanové číslo benzínu sníží se ztrátou lehkých složek a zvýšením obsahu gumy, což sníží jeho odolnost proti klepání. Proto by měla být benzínová nádrž těsně utěsněna a vyhnout se nadměrné teplotě. Nejlepší je benzín neskladovat příliš dlouho.

3. Pravidelně kontrolujte provozní stav motoru

Nastartujte motor alespoň jednou za měsíc, nechte jej běžet na volnoběh po dobu 4 až 5 minut a zkontrolujte činnost motoru. Pokud dojde k nenormální situaci, je třeba ji včas zkontrolovat a opravit. Kromě toho vždy zkontrolujte baterii. Hladina elektrolytu v baterii musí být o 10 ~ 15 mm vyšší než šablona. Pokud je nedostatečná, přidejte včas destilovanou vodu, udržujte dostatečný výkon a v případě potřeby baterii nabijte.Read more at: formal dresses sydney | formal dresses brisbane

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.