Jak efektivně vyřešit špatnou parkovací brzdu

Nezařazené

Přidal claudia, dne 26. 04. 2022,  0x


Za prvé, než budeme moci problém vyřešit, musíme nejprve zjistit příčinu problému. Jsou popsány následující dvě situace:

1. Pokud je zatažena parkovací brzda, auto se snadno nastartuje, nebo se auto při parkování ve svahu rozjede. Příčinou poruchy může být nesprávné seřízení, nerovný povrch brzdového kotouče, vážné opotřebení brzdových destiček nebo znečištění olejem apod.;

2. Výška brzdového pedálu je příliš nízká, což také způsobí slabý brzdný účinek. Pokud se pedál brzdy neustále šlape, výška pedálu se zvýší a účinnost brzdění se zlepší, což znamená, že mezera mezi brzdovým bubnem a třecí deskou nebo pístem hlavního válce a tlačnou tyčí je příliš velká.

Tváří v tvář příčinám těchto špatných parkovacích brzd, jak je můžeme vyřešit?

1. Zatáhněte za páku parkovací brzdy z polohy uvolnění, dokud se nezastaví;

2. Zkontrolujte zdvih joysticku Pokud je zdvih příliš velký, znamená to, že volný chod joysticku je příliš velký a je třeba jej upravit.

3. Zkontrolujte odpor tahu joysticku. Pokud neklade žádný odpor nebo klade malý odpor, znamená to, že je joystick nebo lano zlomené nebo uvolněné a je třeba je vyměnit nebo opravit; pokud se vám zdá těžký, znamená to, že joystick nebo lano a brzdy jsou vydány a měly by být demontovány a zkontrolovány.

4. Zkontrolujte, zda není třecí kotouč brzdové čelisti opotřebovaný nebo dokonce zaolejovaný, zkontrolujte, zda není brzdový buben příliš opotřebovaný, nekulatý nebo rýhovaný, zkontrolujte, zda dochází k pohybu brzdové čelisti, a pokud je vydána karta, měla by být opravené nebo promazané.Read more at:formal dresses adelaide | formal dresses perth

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.