Jak efektivně vyřešit špatnou parkovací brzdu

Nezařazené

Přidal claudia, dne 27. 10. 2021,  0x


V první řadě, než vyřešíme problém, musíme nejprve zjistit příčinu problému. Níže jsou popsány dvě situace:

1. Jde-li auto snadno nastartovat po zatažení parkovací brzdy, nebo auto sklouzne při parkování ve svahu. Příčinou poruchy může být nesprávné seřízení, nerovný povrch brzdového kotouče, silné opotřebení brzdového třecího obložení nebo znečištění olejem apod.;

2. Výška brzdového pedálu je příliš nízká, způsobí také slabý brzdný účinek. Budete-li plynule šlapat na brzdový pedál, výška pedálu se zvýší a brzdný výkon se zlepší, což znamená, že mezera mezi brzdovým bubnem a třecí deskou nebo pístem hlavního válce a tlačnou tyčí je příliš velká.

Tváří v tvář těmto důvodům špatných parkovacích brzd, jak je můžeme vyřešit?

1. Zatáhněte z polohy uvolnění páky parkovací brzdy až na doraz;

2. Zkontrolujte zdvih joysticku Pokud je zdvih příliš velký, znamená to, že volný zdvih joysticku je příliš velký a je třeba jej upravit.

3. Zkontrolujte odpor tahu joysticku. Pokud necítíte žádný odpor nebo je odpor velmi malý, znamená to, že je joystick nebo lano zlomené nebo uvolněné a je třeba je vyměnit nebo opravit; pokud se vám zdá těžký, znamená to, že joystick nebo jsou lano a brzda skřípnuté a měly by být rozebrány.

4. Zkontrolujte, zda není třecí obložení brzdových čelistí nadměrně opotřebené nebo zaolejované, zkontrolujte, zda není brzdový buben nadměrně opotřebený, není kulatý nebo rýhovaný a zda není zadřený pohyb brzdových čelistí.Pokud je zadřený, opravte nebo namažte.Read more at: long sleeve formal dresses | short formal dresses online

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.