Dotazy a návrhy na čištění nádrží na vodu v autě

Nezařazené

Přidal claudia, dne 22. 07. 2022,  0xVodní nádrž automobilu, známá také jako chladič, je hlavní součástí chladicího systému automobilu, jeho hlavní funkcí je odvádět teplo a udržovat správnou pracovní teplotu motoru. Mnoho majitelů automobilů však zanedbává čištění nádrže na vodu. Po dlouhé době používání se nahromadí mnoho prachu, listí a dalších nečistot. Tyto nahromadění značně sníží chladicí účinek nádrže na vodu a dokonce způsobí vysokou teplotu způsobit poruchu našeho motoru.

Nádrž na čisticí vodu je rozdělena na vnitřní čištění a vnější čištění.Pro vnější čištění se vysokotlaký vzduch vysokotlakého vzduchového čerpadla používá především k vyfukování nečistot v mezeře místo mytí vodou; vnitřní čištění spočívá především v odstranění vodního kamene chemickými metodami.

Co se týče čistícího cyklu uvnitř vodní nádrže, doporučuje se čistit chladicí systém autonádrže na vodu 2x ročně, při čištění nejlépe společně s výměnou nemrznoucí kapaliny. Mezi metody čištění patří především ruční metoda čištění a automatické čištění bez demontáže.Metoda ručního čištění je časově a pracně náročná a pracný a čistící efekt není čistý, což může snadno způsobit druhotné poškození vodní nádrže.

Proto můžete použít profesionální prostředek na odvápnění nádrží na vodu k čištění vnitřku nádržky na vodu bez demontáže a lze ji také čistit bez zastavení. Obsluhovat ji můžete podle návodu k použití a speciální čisticí prostředek na vodní kámen nalít přímo do systému cirkulace vody v autě. , nechte nasáknout, cyklujte při volnoběhu nebo jeďte 20-30 minut a poté vypusťte odvápňovací prostředek z vodní nádrže a systému.

Nakonec je třeba věnovat pozornost výběru chladicí kapaliny do vodní nádrže.Mnoho majitelů automobilů nevěnuje pozornost použití a kvalitě chladicí kapaliny a důsledky jsou rez, kotel, koroze a další problémy.Read more at:long evening dresses online | robe soirée courte

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.