Dotazy a návrhy na čištění nádrží na vodu v autě

Nezařazené

Přidal claudia, dne 20. 11. 2021,  0x


Automobilová vodní nádrž, známá také jako chladič, je hlavní součástí chladicího systému automobilu, jeho hlavní funkcí je odvádět teplo a udržovat správnou pracovní teplotu motoru. Mnoho majitelů aut však zanedbává čištění nádržky na vodu.Po dlouhé době používání se na nich nahromadí spousta prachu, listí a jiných nečistot.Tyto usazeniny značně sníží chladicí účinek nádržky na vodu a ještě vyšší teploty způsobí k poruše našeho motoru.

Nádrž na čisticí vodu je rozdělena na vnitřní čištění a vnější čištění. Pro vnější čištění se vysokotlaký vzduch vysokotlakého vzduchového čerpadla používá hlavně k vyfukování nečistot v mezeře, spíše než k mytí vodou; a vnitřní čištění je především odstraňování vodního kamene chemickými metodami.

Co se týče cyklu čištění vnitřku vodní nádrže, doporučuje se čistit chladicí systém vodní nádrže automobilu dvakrát ročně, nejlépe společně s výměnou nemrznoucí směsi. Existují dva hlavní způsoby čištění: ruční čištění a automatické čištění bez demontáže. Metoda ručního čištění je časově náročná a pracná a je pracná a čisticí účinek není čistý. Je snadné způsobit sekundární poškození nádrž na vodu.

Proto můžete použít profesionální prostředek na odvápnění nádrží na vodu, vnitřek nádržky na vodu vyčistíte bez demontáže a lze ji také vyčistit bez zastavení. Stačí pracovat podle návodu k použití a přímo nalít vyhrazený prostředek na čištění vodního kamene do systému cirkulace vody v autě , Nechte jej nasáknout, běžte na volnoběh nebo jeďte 20-30 minut a poté vypusťte odvápňovací prostředek z nádrže na vodu a ze systému.

Nakonec je třeba věnovat pozornost výběru chladicí kapaliny do vodní nádrže Mnoho majitelů automobilů nevěnuje pozornost použití a kvalitě chladicí kapaliny.Následky jsou rez, vodní kámen, koroze a další problémy.Read more at:blue formal dresses | formal dresses adelaide

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.