Dokáže brodící stroj skutečně ochránit motor před vodou?

Nezařazené

Přidal claudia, dne 16. 02. 2022,  0x


Pokud jde o brodivého ptáka, vhodnější název by měl být „vodovod vysokého příjmu“. Může pomoci vozidlu zvýšit hloubku brodění a pomoci vozidlu zvýšit výšku nasávání vzduchu. Čím vyšší je nadmořská výška, tím lepší je kvalita vzduchu, což pomáhá motoru více pracovat. A s broďákem aspoň motor nedostane vodu.

Wader může chránit motor, zabránit vniknutí vody do motoru, nechat motor dýchat chladnější a čistší vzduch a proudění vzduchu může zlepšit výkon motoru, který víceméně integruje roli mezichladiče a turba, samozřejmě. V těchto rolích je nejvyšší prioritou hydroizolace. Je zřejmé, že motor auta již nemůže pracovat pod vodou, protože nasávání vzduchu je problém, a jakmile se voda dostane dovnitř, může to rychle vést k vážné poruše.

Zatímco v povrchním smyslu slova „broďák“ by měl zajistit, aby motor mohl ve vodě stále plynule dýchat, ne všechny „broďáky“ jsou vodotěsné. Před zakoupením vodního brodícího stroje, zejména volitelných produktů výrobce, musíte nejprve zjistit, zda byl navržen a instalován s ohledem na vodotěsnost, to znamená, že přes sání vzduchu v horní části brodícího stroje může do motoru vstupovat pouze vzduch. . Pozor tedy na tzv. „vysoké nasávání vzduchu“ na trhu.

Nicméně, ačkoli vodní brodící stroj může ochránit váš motor před „tekutým šokem“, nedokáže z vašeho auta udělat ponorku.Mít vodní brod je ekvivalentem zvláštní záruky, nikoli záruky.Read more at:formal dresses adelaide | black formal dresses

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.