Co způsobuje zastavení auta

Nezařazené

Přidal claudia, dne 7. 07. 2022,  0xKdyž řídíme vůz s manuální převodovkou, mnoho lidí se jistě setkalo s problémem zablokování vozu (zejména začínající řidiči). Během procesu se setkáme se situacemi, jako je zadření při rozjezdu, zadření při včasném neřazení převodu, zadrhnutí při příliš velkém brzdném rozsahu a zadrhnutí při příliš velkém úhlu řízení.

Existuje mnoho situací, kdy dojde k vyhasnutí plamene, zejména kvůli nesprávné koordinaci spojky, plynu, brzdy a řazení. Kromě toho mohou následující problémy způsobit zastavení vozu:

1. Vyhoření způsobené usazováním karbonu, zejména u elektronické škrticí klapky se jedná o závadu nasávaného vzduchu. Když je na škrticí klapce velké množství karbonových usazenin, vozidlo se může vypnout, jakmile během jízdy uvolníte plyn.

2. Selhání elektronických součástí, jako je počítač motoru. Vzhledem k tomu, že různé operace na autě musí procházet přes počítač motoru, jakmile dojde k poruše, nemůže vydat žádné pokyny, takže přestane fungovat i mnoho dalších komponent, což má za následek vyhasnutí plamene.

3. Porucha dodávky oleje a napájení, obecně je benzinové čerpadlo poškozené a nemůže čerpat olej, ale životnost benzinového čerpadla je obecně dlouhá, takže tato situace se obvykle vyskytuje na starém těle. Výpadek napájení, obvykle je poškozena zapalovací cívka, což způsobí, že všechny zapalovací svíčky nemají vysoké napětí, což má za následek zhasnutí plamene.Read more at:evening dresses melbourne | formal wear brisbane

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.