Co mám dělat, když je výkon auta při zapnutí klimatizace v létě slabý

Nezařazené

Přidal claudia, dne 15. 04. 2022,  0x


Je léto a teplota je stále vyšší a vyšší, pokud jako majitel auta nezapnete klimatizaci, když nastoupíte do auta, bude teplota opravdu nesnesitelná. Ale po zapnutí klimatizace mnoho majitelů aut hlásí, že výkon auta bude oslaben.Proč tomu tak je? Jak to tedy vyřešit?

Provoz autoklimatizace vyžaduje určitý výkon. Doporučuje se nezapínat klimatizaci při nastartování vozidla. K odvodu tepla můžete použít okna, dveře nebo střešní okno a poté zapnout vzduch kondicionér poté, co je rychlost jízdy relativně stabilní. Kromě toho můžeme také zlepšit výše uvedené problémy prostřednictvím následujících aspektů:

1. Filtr pravidelně vyměňujte, po delším používání vozu se filtr ucpe a bude v něm ukryto mnoho nečistot, které ovlivní normální nasávání vzduchu do auta.

2. Zvyšte objem nasávaného vzduchu Nedostatečný objem nasávaného vzduchu motoru přímo povede k nedostatečnému spalování paliva, což také způsobí problémy jako slabý výkon a zvýšené usazování uhlíku. Pokud tedy chcete lépe zlepšit výkon svého vozu, můžete nejprve zvýšit přívod vzduchu do motoru. Po dosažení objemu nasávaného vzduchu lze maximalizovat využití paliva a také výrazně ušetřit spotřebu paliva.

3. Teplotu klimatizace nastavte rozumně a neměla by být příliš nízká; pokud je teplota nastavena příliš nízko, čerpadlo klimatizace poběží nepřetržitě a dmychadlo bude v poloze silného větru, což bude zvýšit zatížení vozu a spotřebovat více paliva. Za normálních okolností je teplota uvnitř vozu mimo vůz nižší než 5 ℃.Read more at:purple formal dresses australia | grey formal dresses

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.