Co je třeba věnovat pozornost při nákupu nového auta

Nezařazené

Přidal claudia, dne 13. 06. 2021,  0xNejprve potvrďte datum výroby nového vozu. Datum výroby automobilů vyráběných v tuzemsku nesmí překročit tři měsíce a dovezené vozy nesmí překročit 6 měsíců, jinak jsou na skladě.

Zadruhé potvrďte datum výroby pneumatiky. Poslední dvě číslice představují rok výroby této pneumatiky a první dvě číslice představují výrobní cyklus. Při nákupu automobilu je třeba se pečlivě dívat.

Za třetí, potvrďte datum výroby skla. Ujistěte se, že datum výroby skla odpovídá automobilu.

Za čtvrté, počet kilometrů, které auto urazí. Nejprve věnujte pozornost počtu kilometrů na palubní desce a poté zkontrolujte, zda je výfuková trubka černá. Měřič je velmi možné upravit i po černé barvě a je pravděpodobné, že se bude jednat o zkušební jízdu.

Za páté, zkontrolujte barvu nového vozu. Uvidíte, zda jsou na autě malé jamky a škrábance, povrch laku musí být hladký a bez jamek a škrábanců.

Za šesté, nástroje dodávané s vozidlem musí být kompletně zkontrolovány. Například: trojúhelníková karta, faktura, záruční příručka, uživatelská příručka, první záruční list atd.Read more at:long formal dresses online australia | formal dresses australia

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.