Co dělat, když je problém s brzdami auta

Nezařazené

Přidal claudia, dne 22. 09. 2021,  0x


Přestože se situace selhání brzd stane jen zřídka, pokud k ní dojde, následky jsou nepředstavitelné. Mnoho majitelů začínajících automobilů si nevyvinulo dobré provozní návyky při každodenním používání vozu a často dupne na brzdy, což způsobí vážné opotřebení brzdových destiček. To výrazně zvýší pravděpodobnost selhání brzd a index rizika. Proto je nutné naučit se některé zvládací schopnosti.

Studujeme ve třech situacích:

1. Když brzda změkne, důvodem měkké brzdy je obecně porucha těsnění pístu brzdového válce a únik oleje. Tváří v tvář této situaci je správná operace téměř nešlápnout na brzdy a pokusit se sešlápnout brzdy co nejdále. Brzdná dráha může být o něco delší, ale brzdy lze přesto zastavit.

2. Když brzdy ztvrdnou; tento problém je riskantní, protože brzdy ztvrdnou a je potřeba vyvinout velké úsilí, abyste na brzdy šlápli. Když k tomuto problému dojde v autě, je to obecně způsobeno poškozením podtlakového posilovače nebo elektronický posilovač. Stačí zajít do opravny a vypořádat se s tím. Pokud k tomu dojde za jízdy, pokud na brzdy trochu zatlačíte, auto lze stále zabrzdit.

3. Když brzdy selžou přímo; co mám dělat, když brzdy selžou? Předně nepropadejte panice, protože existuje i ruční brzda Zatáhnutí ruční brzdy může mít brzdný účinek. Když ale zatáhnete za ruční brzdu, musíte věnovat pozornost: za prvé, netahejte ji příliš pevně, jinak auto riskuje boční prokluz; za druhé, stále stiskněte tlačítko na ruční brzdě, abyste mohli nastavit sílu ruční brzdy na kdykoli.Read more at: emerald green formal dress | light blue formal dress

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.