Co dělat, když je auto zaplaveno

Nezařazené

Přidal claudia, dne 2. 11. 2021,  0x


Při silném dešti a špatném odvodnění na vozovce se auto nevyhnutelně setká s povodněmi. Jak bychom v takové situaci měli čelit? Když je auto zaplavené, nepokoušejte se auto zapálit, musíte co nejdříve zavolat pojišťovně, abyste nahlásili havarijní pojištění a zavolat do obchodu 4S, aby vám auto odtáhli. Než přívěs dorazí, můžeme provést následující jednoduché operace.

1. Vyfoťte zatopené vozidlo mobilním telefonem (pozor na přehlednost), což bude nápomocné pro následné reklamace a dokonce i soudní spory.

2. Když zjistíte, že je vaše auto zaplaveno, je nejlepší okamžitě odpojit baterii vozidla. Za normálních okolností je záporný pól baterie odstraněn a převodový stupeň převodovky je zařazen do neutrální polohy, aby se zabránilo nesprávné funkci během procesu tažení a rozšíření ztrát na vozidle. , Protože často, když je přívěs v přívěsu, je třeba volant vozidla odemknout klíčem, ale při odemykání se zapne hlavní vypínač vozidla. Po zapnutí napájení dojde ke ztrátě je obrovský.Tento druh chybné operace Pojišťovna nezaplatí.

3. Přivolejte včas přívěs a odtáhněte vozidlo do opravárenské stanice. Ale obecně obchody 4S mají pouze jeden nebo dva přívěsy, což může oddálit nejlepší čas pro záchranu přívěsu. Můžeme tedy žádat o asistenci pojišťovny Mnoho pojišťoven má nějaké záchranné projekty, zavolat odtahovou firmu na vlastní náklady je opravdu nemožné. Ale jedna věc, kterou je třeba poznamenat, je: nenechte vozidlo napájet nepovolanými osobami a při tažení nezapomeňte zařadit neutrál. Jako majitel vozidla musíte provést správné vyproštění vozidla včas, aby nedošlo k dlouhodobému namáčení vozidla ve stojaté vodě. Pokud dojde k poškození elektronických součástí v důsledku dlouhodobého ponoření do stojaté vody, může být majiteli odepřena náhrada z důvodu „nevčasné záchrany“.Read more at: formal dresses | long evening dresses australia

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.