Bezpečnostní tipy pro používání auta v létě

Nezařazené

Přidal claudia, dne 17. 12. 2021,  0x


Je léto a jak teplota stoupá, díly uvnitř i vně vozidla v různé míře stárnou vlivem vysoké teploty, deště a dalších důvodů. Proto je velmi důležité věnovat všem částem vozu kompletní údržbu. Takže, jak na to?

1. Údržba motoru

Motor je srdcem auta.Pokud chcete prodloužit životnost motoru a zachovat dobrý výkon, je správná obsluha a včasná údržba nesmírně důležitá.Zejména u vozidel, která často jezdí na krátké vzdálenosti, nebude plně spálen, protože paliva.Uvnitř sacích potrubí a válců se tvoří karbonové usazeniny.Vznik karbonových usazenin způsobuje nejen snížení dynamiky vozidla, ale také zvyšuje spotřebu paliva.Proto je velmi důležité odstraňovat karbonové usazeniny motoru.

2. Údržba klimatizace

Pokud není klimatizace delší dobu čištěna, ve výstupu vzduchu a potrubí výstupu vzduchu se nahromadí velké množství prachu a filtrační vložka klimatizace vytvoří plíseň a poškodí lidské zdraví. Proto musíme vyčistit nebo vyměňte příslušné části klimatizace.

3. Údržba exteriéru a interiéru

V létě je deštivo a kyselé složky v dešťové vodě mají také silný korozivní účinek na povrch laku vozu. Proto v období dešťů nesmí být při sezónní údržbě ignorována vodotěsnost vozu. Nejlepší je nalakovat auto jednou. Kosmetická úprava nebo lazurovací úprava a vzhledem k nárůstu letních teplot a většímu množství dešťů je snadné množit různé bakterie, proto je třeba věnovat zvláštní pozornost antibakteriální práci v interiér vozu, aby interiér vozu zůstal suchý a hygienický.

Za čtvrté, údržba pneumatik

V létě je vysoká teplota a zahřívání pneumatik automobilu je během jízdy vozidla pomalejší a tlak v pneumatikách se zvyšuje odpovídajícím způsobem s teplotou, což může snadno způsobit prasknutí pneumatiky. Proto musíme vždy věnovat pozornost změna tlaku v pneumatikách a proveďte preventivní opatření.Read more at:formal dresses | unique formal dresses

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.