Abychom zpopularizovali některé běžné závady na autě

Nezařazené

Přidal claudia, dne 16. 06. 2022,  0xPro přátele, kteří vlastní auto, se musí více či méně setkat s nějakými problémy v procesu používání auta. Abychom zachovali normální jízdu vozu, měli bychom kromě udržování dobrých jízdních návyků vůz také pravidelně udržovat a rozumět některým běžným závadám vozu, abychom při setkání s těmito stavy mohli problém v klidu vyřešit. Řeknu vám tedy o běžných závadách auta.

1. Selhání startování motoru auta

Důvody selhání motoru při nastartování a zapálení jsou obecně následující: porucha okruhu, vybitá baterie, porucha zapalovací cívky nebo zapalovací svíčky, porucha olejového okruhu, prázdná palivová nádrž atd. K nastartování zapalování můžeme nejprve použít drát nebo nouzový zdroj. Pokud stále nelze nastartovat, je velmi pravděpodobné, že je problém s olejovým okruhem nebo okruhem vozidla a je třeba jej poslat do opravy obchod pro kontrolu a údržbu.

2. Výfukové plyny vozu jsou abnormální

① Z výfukového potrubí vychází bílý kouř; může se stát, že nějaký benzín nehoří kvůli nasávání benzínu nebo vody do válce, špatné atomizaci vstřikovače atd. Lze to vyřešit vyčištěním nebo výměnou vstřikovače paliva, úpravou vstřikovacího tlaku paliva, odstraněním vlhkosti v palivové nádrži nebo olejovém okruhu a výměnou těsnění válců, vložky válců a hlavy válců.

②Výfukové potrubí vydává modrý kouř, ve většině případů se olej dostává do spalovací komory a účastní se spalování Zkontrolujte, zda olejové těsnění ventilu motoru nestárne nebo není poškozené, a zkontrolujte stav opotřebení válce.

③ Výfukové potrubí vydává černý kouř; když je vzduchový filtr příliš znečištěný, zapalovací svíčka je špatná, zapalovací cívka je vadná atd., koncentrace směsi motoru bude příliš vysoká, což má za následek nedostatečné spalování plynu, což bude způsobit, že motor začne vydávat černý kouř.

3. Chyba chvění volantu

Chvění volantu je obvykle způsobeno stárnutím pneumatiky nebo nesprávnou údržbou, která způsobuje, že pneumatiky nesou během jízdy nerovnoměrnou sílu.Pokud je navíc hodnota dynamického vyvážení pneumatiky abnormální, bude se třást i volant. Měli byste věnovat pozornost každodenní údržbě pneumatik.Když pneumatiky vážně stárnou, měly by být včas vyměněny. Pokud se vozidlo při určité rychlosti výrazně třese, doporučuje se provést dynamické vyvážení pneumatik.Read more at:white formal dresses | formal dresses adelaide

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.